Prosinec 2013 v Ponorce

ponologo1-jpg Hudební klub Ponorka Litvínov čeká v posledním měsíci roku 2013 celkem bohatý program akcí. V prosinci se můžete těšit jak na živé koncerty tak na parties s elektronickou hudbou a přijít můžete dokonce i na divadelní představení nebo se zúčastnit turnaje ve futbolinu. Nabídka toho, co se odehraje v prosinci v Ponorce, je opravdu pestrá a opravdu nabitý je především vánoční týden, kdy se v podzemí Citadely odehrají hned čtyři akce během čtyř dní!

~~~~~

●   PARTY: VIVA LA TEQUILA! – pátek 6.12.

061213_prewProsincová nabídka Hudebního klubu Ponorka Litvínov je bohatá a tak v pátek 6.12. začneme zlehka večírkem s příchutí Tequily a rockotékou. „Tequila za akční ceny, navíc s možností vyhrát mexický klobouk, šátek a další nezbytnosti! A zapíjet to můžete pivem s příchutí tequily – také za akční cenu!“  V nabídce budou tequily různých značek: el Jimador, Sombrero Negro, Pepe Lopez, Sierra Tequila.

●   KONCERT: AT FOLSOM PRISON + CALL TRACY + JUST FOR BEING V PONORCEsobota 7.12.

071213_prewPrvní prosincovou sobotu zahrají tři kapely, které vycházejí v podstatě ze stejných kořenů, ale každá z nich se vydala trochu jiným směrem, přesto nemají problém sdílet spolu pódium i publikum, pro které by to také neměl být žádný problém. V Ponorce se představí pražská hardcore kapela At Folsom Prison, punk rocková partička Just For Being také z Prahy a lokální scénu budou reprezentovat pop-punkoví Call Tracy z Mostu.

●   KONCERT: MELANIE SCHOLTZ QUARTETúterý 10.12.

101213_prewHudební bonbónek v podobě jazzového koncertu Melanie Scholtz Quartet připravila na úterý 10.12. v Ponorce litvínovská Citadela. Melanie Scholtz – „velký černošský hlas z Kapského Města“ – je výraznou postavou současné jazzové hudební scény nejen v Jihoafrické republice a ani v českých luzích a hájích není neznámým jménem. S vynikajícími doprovodnými muzikanty nabízí zážitek nejen pro skalní fanoušky jazzu.

●   PARTY: INDOOR MASSACRE vol.4pátek 13.12.

131213_prewPátek třináctého k něčemu podobnému přímo vybízí a tak se v Ponorce uskuteční „krvavá story od techna po hardcore“, tedy techno party, kterou připravila partička Dwarf Sound ve spolupráci se spřátelenými Fanatic Flashinet. Akce nazvaná Indoor Massacre vol.4 slibuje fanouškům a fanynkám elektronických parties dobrou zábavu a kvalitní produkci jak k poslechu, tak k tanci.

●   TURNAJ: VÁNOČNÍ TURNAJ LITVÍNOVA VE FUTBOLINUsobota 14.12.

141213_prewV prosinci se v Ponorce odehraje tradiční Vánoční turnaj Litvínova ve futbolinu. Letošní ročník bude už pátým v řadě. Opět se můžete těšit na nervy drásající souboje, napjatou atmosféru, ale i dobrou zábavu a opět se bude bojovat o skvělé ceny a navíc bude oceněn i tým v nejhezčím vánočním dresu. Registrace týmů a bližší informace v události na Facebooku.

●   PARTY: UNDERGROUND BEATS / DJ FIDLUSHEK B-DAY PARTYpátek 20.12.

201213_prewDalší tradiční prosincovou událostí v Ponorce je oslava narozenin matadora litvínovské techno scény Dj Fidlushka, který pozval na narozeninovou party hrající legendy české techno scény. Plzeňští Dj Home a Dj Molczik se představí ve „speciálním 2 a půl hodinovém pingpong energy setu.“ Ty doplní zástupci lokální scény Dj Mirus a Dj Skinky a zahraje si samozřejmě také sám oslavenec.

●   KONCERT: PUNK ROCK SHOWsobota 21.12.

211213_prewPunkové koncerty k Ponorce bez diskuse neodmyslitelne patří. V sobotu 21.12. se na pódiu potkají zástupci dvou generací punkové subkultury. Teplická kapela Do řady! je už vlastně legendou, protože její kořeny sahjí do druhé půlky osmdesátých let dvacátého století a navíc má stále co říct, čehož důkazem je jejich aktuální deska Myslím to upřímně. Naproti tomu mostečtí Snow Flowers, kteří na tomto koncertě zahrají také, mají ještě vše před sebou. Sestavu kapel doplní ještě další mostecká partička Noire Volters.

●   KONCERT: TRADIČNÍ VÁNOČNÍ BESÍDKAstředa 25.12.

251213_prewZmiňovaný náročný poslední prosincový týden zahájí na První svátek vánoční již tradiční vánoční večírek. Režie se opět ujme „buránek regionálního charakteru, se stále větším geografickým a mezigeneračním přesahem“ Xavier Baumaxa a samozřejmě jeho funk-popoví přátelé Ovečky a ostatní. Loňská besídka byla neuvěřitelný masakr a možná šlo o nejdivočejší koncert s neuvěřitelnou atmosférou a nejodvázanějším publikem, který se minulý rok v Ponorce odehrál.

●   KONCERT: TRADIČNÍ VÁNOČNÍ KONCERT (A DÍVADLO)čtvrtek 26.12.

261213_prewDruhý vánoční svátek stejně jako v minulých letech patří v Ponorce litvínovské ska-popové kapele Definitivní Ententýk. Veselá hudba, tanec, drinky a především dobrá zábava, to vše ke koncertům Ententýků prostě patří. Letos bude jejich koncert okořeněn o divadelní představení hornojiřetínského uměleckého souboru d-í-v-a-d-l-o Schachta.

●   PARTY: CHRISTMASSACREpátek 27.12.

271213_prewPoslední pátek roku 2013 si v Ponorce zamluvil kolektiv Basstrike Crew a to neznamená nic jiného, než noc plnou (nejen) drum’n’bassu. Akce v režii Basstrike Crew bývají neuvěřitelně našlapané vlastně vždycky a když jde o jejich poslední akci v tomto roce, dá se čekat, že to bude party ještě o level vychytanější (jde to vůbec ještě?). Klasickou sestavu Basstrike Djs doplní jejich hosté ze Saigon Project a osecký Dlex.

●   KONCERT: ALL IN VA(I)N AGAIN TOUR 2013sobota 28.12.

281213_prewPoslední akcí roku 2013 bude v Ponorce koncert, na kterém se představí česko-americký „psychoexperimentálnícountrynoirwestern“ projekt s báječným názvem Koonda Holaa, za kterým se skrývá teplický rodák, kytarista druhé generace F.P.B., basák projektu Pseudo Pseudo a krátce také kytarista Už jsme doma mág Kamil Krůta (aka Kamil Krutý aka Kamilsky aka Jameel Abdul Kebab).

Sledujte prosincový program na stránkách klubu či Bandzone, kde je průběžně aktualizován, nebo na Facebooku, kde se objevují všechny novinky a informace z klubu.

Těšíme se na viděnou v klubu.

PonoTeam.

2 trackbacky / pingbacky

  1. PARTY: VIVA LA TEQUILA! » PONORKA LITVÍNOV
  2. KONCERT: TRADIČNÍ VÁNOČNÍ BESÍDKA » PONORKA LITVÍNOV

Komentáře jsou uzavřeny.