Listopad 2013 v Ponorce

Hudební klub Ponorka Litvínov má za sebou celkem náročný další měsíc existence s několika výjimečnými akcemi. O titul „akce uplynulého měsíce“ by jich bezesporu mohlo soutěžit hned několik, ale z pohledu klubu to byl asi koncert Plexis a Apple Juice. Nejvydařenější (a především nejdelší – a nejen kvůli konci letního času) after party pak proběhla nejspíš po skvělém koncertu Pipes and Pipes. Zkrátka říjen dobrej!  Teď už ale k tomu co nás čeká.

~~~~~

●   VIDEOROCKOTÉKY

Každou sobotu (krom 16.11.) v listopadu budou v Ponorce probíhat hudební večery s projekcí videoklipů všemožných kapel a interpretů, majících své kořeny v rockové muzice.

●   KONCERT: FRIENDS FOR FRIENDS TOUR

Listopadový program v Ponorce však zahájí koncert hned v pátek 1. listopadu. Za podpory firmy Mayhem Longboards se na turné po českých klubech vydali mostečtí Faces are Fiction a jednu ze svých zastávek si domluvili i v Litvínově. V Ponorce se s nimi představí ještě pražská metalcore partička Forget Your Enemies a post-hardcore kapela z Teplic – Fallen Faith.

●   KONCERT: AMELIE TOUR 2013

Pátek 8. listopadu se Hudební klub Ponorka Litvínov stane zastávkou dalšího turné. Tentokrát po tuzemských klubech jezdí představovat svou aktuální desku nazvanou Amelie karlovarská pop-rocková kapela Liwid. Jejich doprovodem na cestách a koncertním supportem jsou „thrash-popoví“ Append X z Ostašova.

●   KONCERT: JAKSI TAKSI V PONORCE

V půli měsíce, konkrétně v pátek 15. listopadu, se do litvínovské Ponorky vrací po téměř přesně dvou letech pražská pop punková kapela Jaksi Taksi, která měla na Mostecku vždy své fanoušky a vedle hudebního zážitku provázela jejich koncerty vždy i spousta zábavy. Jako jejich letošní support se představí teplická parta Žádný Směr, která svou tvorbu označuje jako alternativní rock.

●   PARTY: DRUM STORM vol.7

sobotu 16. listopadu přerušíme seriál avizovaných Videorockoték, ale jen proto, aby se dostala ke slovu série jiná. Pánové z Basstrike crew pro vás připravili další z řady parties s názvem DRUM STORM. Již sedmé pokračování nese neuvěřitelně dlouhý podtitul, který obsahuje téměř všechny základní informace: (special edition with Tactical / Okan / N.E.D) + B-day Crank & Nightrofix. Společná oslava narozenin hned dvou členů pořádajícího týmu, kvalitní výběr hostů a samozřejmě neméně kvalitní vystoupení Basstrike DJs, jednoznačně záruka kvalitní party.

●   KONCERT: PRAGO UNION & CHAMPION SOUND V PONORCE

Pátek 22. listopadu bude v Ponorce patřit „Tipu klubu“. Po (téměř na den přesně) roce se do Ponorky vrací Prago Union. Letos ale dorazí společně s Champion Sound, tedy živou kapelou. Jestli to loni byl neuvěřitelný „masakr“, co můžeme čekat letos? Jako místní support se, tak jako před rokem, pokusí nastartovat atmosféru v klubu mostečtí Cardinal Assault. (Vstupenky v předprodeji na baru klubu jsou již k dispozici!)

●   KONCERT: TOTÁČI V PONORCE

Poslední listopadový pátek29. listopadu – přivítá Hudební klub Ponorka Litvínov po roce a týdnu slánskou punk-rockovou stálici Totální nasazení. Loňský koncert se celkem vydařil a tak se Totáči do Ponorky přijedou podívat i letos. Tentokrát se podělí o pódium s personálně provázanou folk-punkovou kapelou Deratizéři (v Litvínově hráli naposledy v lednu 2006!!!). A na akci ještě vystoupí punkové Pštrosí Sperma z Teplic.

To je prozatím z listopadového programu v Ponorce vše, nelze však vyloučit, že se nějaká akce ještě domluví na poslední chvíli. Sledujte proto program na stránkách klubu, Facebooku nebo Bandzone, kde je průběžně aktualizován.