V Ponorce bude v sobotu promítnut Antihero

Na poslední chvíli došlo k programové změně a tak místo živého koncertu místních punkových kapel, který pořadatel nějak „nedovychytal“, se musíte v sobotu 19.11.2011 spokojit s programem náhradním. Ale snad o nic méně zajímavým. V litvínovském Hudebním klubu Ponorka bude promítnut film o jedné z legendárních postav pravěku československé punkové scény o frontmenovi kapely Plexis Petru Hoškovi. „Zhasíná se“ ve 20:30 a vstupné se nekoná. O filmu, který bude promítnut včetně záznamu letošního koncertu Plexis, který je na DVD přiložen jako bonus, nechme blíže promluvit tiskovku k vydání  tohoto média:

True punkstory. Dokumentární snímek hudebního publicisty Radima Řezníčka o legendě CZ punku Petru Hoškovi. Sid, Mucho, DJ, půlnoční rebel, vrátnej od Sudu, ale především frontman punkových dinosaurů Plexis v životním příběhu o tom, co zažil, zkurvil, posral nebo naopak pošoupnul dál.
Slovem a obrazem do dokumentu přispěli např. Hraboš (NAŠROT), Amrit Sen (Michael´s Uncle), Zdeněk Růžička (SPS), Jakub Horák (Vanessa), Sáček, Rampich a další.
Tento zajímavý bezmála čtyřicetiminutový dokument vyšel v září a jako bonus je připraven pro fanoušky punku i samotný koncert Plexis z roku 2011. DVD vychází pod hlavičkou Dude Lebowski Production a křest samotného dokumentu proběhl v říjnu.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*