Úterý, hardcore kapela z USA a Ponorka

V úterý 6. prosince 2011 se v Hudebním klubu Ponorka Litvínov uskuteční další koncert pod hlavičkou My City’s Bleeding Production kolektivu. A co nás čeká? Dnes si v upoutávce pomůžeme kompletní pozvánkou kluků z MCBP:

 

RAINDANCE – New Bedfordu, USA
Raindance si můžete pamatovat jakožto Outrage, když před 2 rokama hráli na Fluffu i afterpárty koncertě na Sedmičce, drtěj už od roku 2006 dost metalem nasáklej temnej hardcore v duchu 90.let, trochu alá Unbroken apod. ale se zvláštní specifickou atmosférou. Nový songy (už pod názvem Raindance) sou naprostá pecka, tak kdo zná, neváhejte a kdo nezná, naposlouchejte a dejte si zase v litvínovský Ponorce trochu něco tvrdšího a syrovějšího!

xDAYDREAMx – Praha, CZ
Známý tváře v novym hávu. Stoprocentně aspoň pár lidí z týhle kapely budete znát a proto je jasný, že těmhle klukum se to opravdu dá věřit. Nově vzniklá straight edge hc kapela z Prahy valící 90kovej hardcore trochu ve stylu Outspoken vás rozhodně nenechá v klidu, takže žádný pozdní příchody – Daydream si tu podporu rozhodně zasloužej!

Odplutí: 20:00 Ponorné: 100,-
Další informace: FBevent

Připomínáme, že to je všední den, tak zkuste vážně dorazit včas, aby se nemuselo končit nějak pozdě. A když si najdete chvilku na propagaci týhle akce, rozešlete pozvánku známejm, nasdílíte na zdi atd, budeme moc rádi. Uvidíme se v Ponorce! MCBP Production

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*