Poslední letošní hardcore show v Ponorce

Na poslední chvíli došlo u této akce ke změně, ale náhradní kapela se podařila zajist. Ve středu 28. prosince 2011 se tak tedy můžete v Hudebním klubu Ponorka Litvínov přijít rozloučit s letošním koncertním rokem na hardcore gig pořádaný kolektivem MCBP. A protože kluci si svoje pozvánky píšou dobře, nebudu nic vymýšlet a tady je kompletní pozvánka:

Tak a máme tady závěrečnou párty roku 2011, tentokrát v pořádně zatěžkaným duchu metalovýho hardcoru.

ABHORRENCE je slovenská mlátička z Blavy, za ty roky už dobře známá všem milovníkům žánru. Jejich nedávno vydaný album „Reflections“ jenom vypovídá o tom, že tahle kapela neztratila za dobu svýho fungování nic ze svýho nasazení. Nasranej mosh-hardcore, jasně vyhraněný postoje, upřímná show – Abhorrence!

SKYWALKER jsou poměrně mladá, ale litvínovskýmu publiku snad už dobře známá kapela z Prahy. Sice vyvstala z pop-punkový bandy Hustler State, ale nenechte se zmást – kluci ze SW se s tim vůbec neserou a jejich energickej melodickej metalcore nechá málokoho v klidu. Přidejte nasazení a silný sdělení v textech a máte Skwalker. Nejen pro fanoušky melodičtějších odvětví – tohle musíte vidět.

Jedná se sice o koncert v tejdnu, ale je to mezi svátkama, tak si klidně vemte volna, protože tohle vypadá na solidní párty. Kam se sere silvestr! 😀 Kdo nepřijde, rozhodně bude litovat. Tak se uvidíme v Ponorce! MCB Team

Původně ohlášení Action žel nevystoupí.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*