Volební víkend v Ponorce s metalovým koncertem a povolebním večírkem Litvínov DO TOHO

Začíná volební #vikendvponorce. Otevřeno v Hudebním klubu Ponorka Litvínov je otevřeno už dnes, tedy ve čtvrtek 22. září 2022. Od 18:00 tak můžete přijít nejen na pivo či jiný oblíbený drink, ale strávit příjemné odpoledne a večer v litvínovském podzemním klubu. Navíc se před Ponorkou koná Předvolební párty Litvínov DO TOHO #9. Krom kandidátů a kandidátek bude na místě i stánek Mamarracha s hotdogama.

V pátek 23.9. to k nám můžete vzít kolem volebních místností na koncert, čtyř thrash metalových kapel se zahraničním hostem, Nuclear Intervention Warm-Up

Sobota 24.9. bude patřit opět hlavně kandidátům Volebního sdružení nezávislých kandidátů, Strany Zelených a České pirátské strany pro komunální volby v Litvínově 2022 – Litvínov DO TOHO. Občerstvení, hudba, zábava… Volím budoucnost, volím číslo 9 – Litvínov do TOHO! a pak jdu s kandidáty do Ponorky na drink. Ponorka je samozřejmě otevřena nejen v sobotu i voličům jiných stran a hnutí.

‼ Ponorka má tento víkend otevřeno od 18:00 ve čtvrtek, v pátek i v sobotu! ‼

Příští týden vás v litvínovském podzemí čeká hned ve čtvrtek 29.9. další metalový koncert se zahraničním hostem Metal Match Round 2. Jungle Time Litvínov w/ Magenta & D.I.S., tedy jungle dramce v pátek 30.9. a v sobotu 1.10. první říjnový koncert Birthday party- Punkáč slaví 33, kde zahrají třeba Malignant Tumour.

Hudební klub Ponorka Litvínov | Podkrušnohorská 1720 | www.ponorka-litvinov.cz