Víkend v Ponorce: Vítáme červenec

Začíná #vikendvponorce. Je tady nový měsíc a s ním samozřejmě první červencový víkend, který v litvínovském podzemním klubu začíná už zítra, tedy ve čtvrtek. Začínáme zlehka, bez kulturní akce. Ale to nic nemění na tom, že se k nám přes víkend můžete přijít pobavit. A v sobotu třeba kouknout na fotbal. A po celý víkend ještě můžete přispět nějakou korunou ve sbírce na pomoc bouří postižené severočeské obci Stebno!

Ponorka má otevřeno ve čtvrtek od 16:00, v pátek a v sobotu od 18:00.

Čtvrtky většinou patří grilovačkám a posezení (nejen) u piva. V případě zájmu je možné postavit stůl na stolní tenis, nebo venku nakreslit skákacího panáka. Třeba. Jak se říká v klubu: „V Ponoce je možný skoro všechno!“

Trochu netradičně volný pátek zaplníme volnou zábavou. Dj Vincent z Citadely případně jiný kvalitní muzikypouštěč se postarají o hudební kulisu a třeba se z pátku vyklube pěkný mejdan.

V sobotu otevřeme o trochu dřív, aby se od 18:00 stihl přímý přenos celého čtvrtfinálového zápasu loňského evropského fotbalového šampionátu mezi výběry Česka a Dánska a jak je u sportovních zápasů dobrým zvykem, zapít se dá každý výsledek, ale tak snad se bude slavit.

Těšíme se na vás a věříme, že také první červencový víkend u nás v klubu bude stát za to a všichni si to moc užijeme.
Váš Hudební klub
Ponorka – Litvínov

× Na ilustrační fotografii další fragment výzdoby na baru od Daisy P.