Víkend v Ponorce: Rock’n’roll a zlámané beaty

Už ve čtvrtek ve čtyři odpoledne začíná další #vikendvponorce posezením v bazénu, tedy na terase klubu. Vedle našich obou piv, konkrétně budějovické jedenáctky 33 a plzeňského se do nabídky vrací čepovaný cider Somersby

V pátek 11.6. můžete přijít na koncert pražské rock’n’rollové kapely Arrogant Twins a Arrogant Twins v litvínovské Ponorce představí svou loňskou desku a určitě to bude zážitek, ostatně jako vždycky, když tihle kluci v našem klubu vystupovali. Otevřeno bude od šesti a koncert za dobrovolné vstupné vypukne, jak je u nás tradicí, přesně… v tu pravou chvíli.

Sobota 12.6. pak bude litvínovský podzemní klub patřit zlámaným beatům a čeká nás mejdan Drumec na terase, jinak taky další díl seriálu Savana Puma. Dýdžejové MarshallFrostbiteDočkyEavn a Gizmo, drink na terase a party. Otevřeno stejně jako v pátek od šesti a první Dj to rozjede vzápětí.

Těšíme se na vás a věříme, že i další víkend u nás v klubu bude stát za to a všichni si to moc užijeme. Váš Hudební klub Ponorka – Litvínov

× Na ilustrační fotografii je zachycena mozaika, kterou sestavili štamgasti klubu a můžete si ji prohlédnout zblízka na stěně na baru.

20210609_vvp-f