Vánoce v Ponorce letos nabízí páteční Jungle Time, v neděli Tradiční vánoční besídku a v pondělí vánoční koncert kapely Definitivní Ententýk

Je tady předposlední prosincový čtvrtek a začíná nejen #vikendvponorce ale také Vánoce v Ponorce! Už dnes, tedy ve čtvrtek 22.12. můžete přijít posedět do Hudebního klubu Ponorka Litvínov a dát si pivo nebo jiný oblíbený drink. Pátek znamená v Ponorce Jungle Time! Poslední letošní mejdan s elektronickou hudbou v Ponorce je právě Vánoční edice mejdanu Jungle Time s Akirou. V sobotu o Štědrý den bude klub zavřený, ale už v neděli 25.12. si můžete přijít užít Boží hod vánoční v Ponorce! Tradiční vánoční besídka letos s vystoupením kapel Pierre Richard band a Tesilové vlny. „Sraz rodáků“, ale hlavně „mejdan, kterej se musí zažít“, to je 1. svátek vánoční! V2. svátek vánoční je v litvínovském podzemním klubu také otevřeno a můžete přijít na poslední letošní koncert kapely i klubu, Vánoční večírek s Definitivním Ententýkem v pondělí! Na Štěpána v Ponorce.

Vánoce v Ponorce:
čtvrtek 22.12. od 18:00
pátek 23.12. od 18:010
sobota 24.12. ZAVŘENO
neděle 25.12. od 18:00
pondělí 26.12. od 18:00

Užijme si Vánoce a hlavně ty v Ponorce! Děkujeme všem za přízeň v tomto roce a věříme, že si najdete cestu do litvínovské Ponorky ještě během vánočních svátků, ale také příští rok, do kterého přejeme vám i nám všechno nejlepší. 

Těšíme se na vás
Hudební klub Ponorka Litvínov
Podkrušnohorská 1720
#vikendvponorce #ponorkalitvinov