Technologic: New School

Pravidelná techno party v režii Výroby Euforie nebude chybět ani v únorovém programu Hudebního klubu Ponorka LitvínovDj Fidlushek a Dj Mirus se svými hosty to v našem klubu rozbalí v pátek 22. února 2019. V b2b vystoupeních se představí Západočeši Home & VAN FOXX a Fidlushek & Tomangel. Samozřejmě vystoupí i Mirus a celou sestavu doplní Electromafia

Euforici zvou na akci takhle: Jako headlineři se představí plzenští Djs Honza Home a Van Foxx ve společném b2b techno setu, který bude překypovat energií. Homa už dobře známe, naposledy se v Ponorce objevil v prosinci 2017 a vyloženě rozbil Ponorku svým strhujícím technem. Van Foxx je plzeňský Dj, promotér a zakladatel značky Nature Sound underground. Ten bude v Litvínově vystupovat poprvé.
Další host je rodák z Teplic, momentálně žijící v Německu, Tomáš Pavlíček alias Dj Tomangel, který v ponorce zahraje také poprvé a to ve společném b2b setu s místním residentním euforikem Fidlushkem.
Zbytek lineupu doplní mostecký rodák a momentálně světoběžník žijící v Praze, milovník příjemných melodických beatů Electromafia a samozřejmě druhý residentní euforik Mirus.

Událost na Facebooku.

Ponorka má v pátek otevřeno od šesti a párty se rozjede na devítku.

20190222_pono