Otvíráme ještě víc

Vážení a milí je to tady znovu, ale víc. Už ve čtvrtek začíná víkend v Ponorce a tentokrát můžeme říct, že opravdu „v“ tedy i uvnitř. Od zítřka se pak vracíme k léty osvědčenému cyklu čtvrtek-pátek-sobota. A ve čtvrtek už od čtyř!

Ve čtvrtek tedy klub otevřeme v 16:00 přes terasu. Můžete se tak konečně přijít podívat na nové dekorace na baru. Nabízet budeme jak budějovickou jedenáctku 33 tak plzeňské pivo a samozřejmě i ostatní oblíbené nápoje. Posedět bude možné jak na terase tak v lokále. Na sedmou zprovozníme televizní zařízení a podíváme se na čtvrtfinálový zápas hokejové reprezentace na světovém mistrovství. Do půlnoci pak bude možné zapíjet výsledek.

Přes terasu otevřeme i v pátek, ale až v 18:00. V plánu je grilovačka. To znamená, že bude k dispozici a v provozu zařízení grilovací, takže si můžete přijít „uvařit“ večeři, nebo se s vámi rozdělíme o tu naší 😉 Do desáté večerní bude znít terasou reprodukovaná hudba a pak se k další konzumaci a zábavě odebereme na bar.

Otevřeno bude i v sobotu od 18:00. Takže kdo to k nám nestihne ve čtvrtek nebo v pátek, může si přijít dát drink v sobotu. Pivo, víno, rum a muzika. 

Těšíme se na vás a věříme, že i tenhle #vikendvponorce bude stát za to a všichni si to moc užijeme. Váš Hudební klub Ponorka – Litvínov

1622624780224