Leden 2023 v Hudebním klubu Ponorka Litvínov

Leden roku 2023 je v plném proudu a tak je nejvyšší čas říct si, na co se můžete během prvního měsíce roku, ve kterém Hudební klub Ponorka Litvínov oslaví 13. let existence, přijít bavit do tohoto podzemního klubu. 

Ještě jednou děkujeme všem pravidelným i nepravidelným návštěvníkům, vystupujícím a především firmě Lannutti za podporu v loňském roce a věříme, že si nejdete cestu do Ponorky i v roce novém. Děkujeme!


‼ Za případné sdílení a další šíření našeho programu děkujeme
a těšíme se na vaši návštěvu. ‼


„Kluci v akci“
První letošní akcí v Ponorce bude ve čtvrtek 19.1. večírek „Kluci v akci“, kdy „se za barem budou otáčet postarší kluci Eda, Filip a Radek“, tedy provozovatelé našeho hudebního klubu. Můžete se zeptat, co se chystá v tomto roce, ale hlavně si si s nimi můžete dát pivo nebo jiný drink a užít si první letošní večírek v Ponorce.

Fleshless – Funus – Arawn
První letošní koncert proběhne v litvínovském podzemním klubu v pátek 20.1. a začneme zostra! Koncert pořádá mostecká ‚deathrash‘ kapela Arawn (před čtyřmi lety v Ponorce křtili debutovou desku). Jejich pozvání přijala děčínská death metalová kapela Fleshless s třicetiletou historií, která se do Ponorky vrací po víc než pěti letech. Sestavu doplní slovenská death kapela FUNUS. Jako bonus proběhne Freak Show v podání členů NORTH CZECH Suspension Team.

– CORE ONE UNLEASHED – 
První mejdan s elektronickou hudbou se letos v Ponorce uskuteční v sobotu 21.1.. Podtitul akce ULTIMATE HARDSTYLE DESTRUCTION napovídá! Hardcore, gabber, hardstyle… Za mejdanem stojí domácí oblíbená partička Dwarf SoundSystem, která má v našem podzemním klubu něco za sebou. Vedle nich se představí zástupci Cybersheep sound system, Spiral Structure sound system a NEUMATIX.

Drum & Bye
DNB Dj Spiritual se stěhuje a v pátek 27.1. se rozloučí s rodnou hroudou mejdanem v Ponorce. Tradičním „přespolním“ hostem bude Waitt Carry z Ostravy. Dále se vedle pořadatele představí výběr z místních hroznů: Nightrofix, Crank, Dj/CubaLibre, Push a lineup doplní Brattie

►► Připravujeme: pátek 3.2. The Fialky + Rumble Ansamble, pátek 3.3. SPS + SNAD a samozřejmě techno a DNB akce a další koncerty…


Klub je pravidelně otevřen každý čtvrtek, pátek a sobotu od 18:00.
A samozřejmě při případných akcích v týdnu.


Právo na změny v programu si vyhrazujeme.
Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku 
nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz,
Instagram www.instagram.com/ponorka.litvinov
či profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov


Hudební klub Ponorka Litvínov
Podkrušnohorská 1720

202301_PONO