Dj Fidlushek slaví narozeniny: Dj Home a Matt Ess na Euphory Night v Ponorce

Do prosincového programu Hudebního klubu Ponorka Litvínov tradičně patří oslava narozenin matadora litvínovské techno scény Dj Fidlushka. Letos se narozeninová Euphory Night uskuteční v pátek 15. prosince 2017. Vystoupí Dj HomeMatt EssElectromafiaDj Mirus a samozřejmě oslavenec Dj Fidlushek.

Ten pak zve na páteční party těmito slovy: „Jsem zase o rok starší a to je čas tradičního mejdanu v litvínovské Ponorce. Máte se na co těšit: kvalitní headlineři, dj sety, liveact, projekce a samozřejmě euforie v celém klubu. Takže pokud  máte rádi mě, naše akce, nebo se rádi dostáváte do euforie, dorazte, budete tím nejlepší dárkem!“

„Dramaturgie večera je opravdu mejdanová a přijde si na své každý, kdo má rád všechny odnože rovného beatu. Od pomalejšího deepu, přes techhouse, minimálek až po techno a v poslední řadě live techno vystoupení. Vybral jsem parádního headlinera, který už v Ponorce radost rozdával a je na něj za mixem vždy radost koukat. Svou vizi techna předvede Dj Home z Plzně a neméně zajímavý bude i liveact od mého kamaráda Matt Esse, který letos exceloval třeba na festivalu Svojšice! O support se postará Mirus, má maličkost a Electromafia, který se konečně vrátil ze světa a ukáže nám, kam se hudebně posunul,“ přibližuje v pozvánce program Dj Fidlushek.

Nenechte si tuhle party ujít. 

Další informace hledejte v události na Facebooku.

Klub otvírá v 18:00 a první Dj spustí v devět. Vstupné je kilo.

20171215_pono