Čtvrteční posezení, techno party s Josefem Sedloněm v pátek, sobotní koncert s hostem z USA, kapelou Public Serpents a další izraelský pondělek s kapelou KA’TZON LA’TEVACH! To je nadcházející víkend v litvínovské Ponorce!

Poslední květnový čtvrtek je tady a začíná prodloužený #vikendvponorce. Všechno podstatné říká už titulek. Dnes tedy dobré pivo a tradiční čtvrteční posezení v Ponorce.

Páteční program připravila Výroba Euforie a čeká nás v litvínovském podzemí techno party se zajímavými hosty Technologic. Vystoupí legendární český Dj Josef Sedloň. Dál Dj Owen, Shimpostroj a samozřejmě náš euforik Dj Mirus

Sobota nabízí oslavu narozenin s koncertem JÉŇOVO PADESÁTKA: Public Serpents [USA] + Jet8 [CZ] + The Shifty Grifts [CZ] v Ponorce. Vystoupí dvě výborné „tuzemské ska-core kapely Jet8 a The Shifty Grifts a jako super speciální host vystoupí Public Serpents, ska-punk-crust-rock steady kapela z USA“.

Stejně jako minulý i tento víkend si v Ponorce prodloužíme o Izraelské pondělí. 29.5. vystoupí KA’TZON LA’TEVACH (blackened crust punk / Izrael) v litvínovské Ponorce. KA’TZON LA’TEVACH je „temnej hardcore/crust/punk se členy Not On Tour, Tamutamen, Dir Yassin z Tel Avivu“. Minulý pondělní koncert byl v Ponorce nečekaně parádní, přijďte si to zopakovat.

🕕 Ponorka má otevřeno od 18:00 ve čtvrtek, v pátek, v sobotu a v pondělí!

Těšíme se na vás
Hudební klub Ponorka Litvínov
Podkrušnohorská 1720
#ponorkalitvinov

20230525_vvp