Benefiční koncert pro AniDef v Ponorce

Po roce se projekt Koncerty na severu a jeho přátelé vrací v sobotu 23. listopadu 2019 do Hudebního klubu Ponorka Litvínov s druhým ročníkem akce ‚Koncert pro opuštěná a týraná zvířata‘. Letos vystoupí na benefičním koncertě pro žimský útulek Anidef kapely BAESTIEN a Uprostřed pádu. Veškeré vybrané vstupné bude předáno útulku.

BAESTIEN post metal & crust / [CZ]

UPROSTŘED PÁDU hardcore – punk / [CZ] 

Letošní akce jsou vlastně už 13. ročníkem podobných koncertů pro útulek nejdříve v Krupce a nyní v Žimu. Loni se ale formát trochu změnil. „Minulý rok jsem akci posunul o level vejš a to tím, že proběhla ve více městech (Brno, Praha, Teplice, Litvínov a Chomutov) a vybrala se krásná částka 37.000 Kč“, říká k tomu v pozvánce na teplický koncert Patrik, který oslovil kluby a promotéry i letos.

AniDef – útulek Žim provozuje tým nadšenců, který se stará o opuštěné, nalezené a týrané psy a kočky. Těmto zvířatům poskytuje veškerou potřebou veterinární péči, láskyplné zázemí a hledá jim trvalé domovy.

„Někteří psi a některé kočky mají nás, ale halda dalších takovou kliku nemá. Pojďte jim dát třeba kilo a dostanete za to koncert a večírek…,“ stálo loni v jedné z pozvánek a určitě to platí i letos!

Někdo pomáhá běžně, někdo když má příležitost. Tady se nabízí ta příležitost. Účastí na těchto koncertech pomůžete hned několikrát a takříkajíc za jedny peníze. Finančně podpoříte ty, kteří se starají o opuštěná a týraná zvířata, v tomto případě žimský Anidef. Akce se konají v klubech, které dávají příležitost podobným akcím, ale poskytují také prostor „okrajovým“ hudebním žánrům a lokálním kapelám. Návštěvou tak podpoříte jak daná koncertní místa tak potažmo něco jako místní hudební scény. A za to všechno dostanete zábavu v podobě koncertu, za který byste zaplatili vstupné tak jako tak. 

Událost na Facebooku.

Klub má v sobotu otevřeno od 18:00 a první kapela spustí kdykoliv po deváté. Vstupné je aspoň kilo, a jak už bylo řečeno, vše, co se vybere, bude předáno útulku

Tisková zpráva pořadatelů koncertu

20191123_pono