9 let Ponorky: Techno + Drum’n’Bass party

Hudební klub Ponorka Litvínov funguje už 9 let! A tento víkend se tohle výročí v litvínovském podzemí bude slavit. V pátek koncertem a v sobotu mejdanem s elektronickou hudbou

Také v sobotu 22. června 2019 se budou slavit narozeniny klubu a to formou party, na které se představí většina dýdžejů, kteří v litvínovské Ponorce vystupují a především pořádají mejdany. Pokud počasí dovolí, bude se hrát jak na terase klubu tak později večer na sále. Vedle techna a dnb se můžete přijít pobavit a slavit i hip hopem.

„Nejprve si představíme, která skupina rezidentních hudebníků potěší vaše sluchovody na venkovní zábavě. Prvním, kdo přijal pozvánku roztočit desky hip hopových beatů je litvínovský Jorge Naipes.

Dalším žánrem, který převezme štafetu večera bude techno a to nám bude servírovat dvojka místních euforiků Dj Fidlushek & Dj Mirus...

Párty se později zrychlí a o zbytek večera už se postará místní drum’n’bass scéna. Za pultem se představí všem známý Nightrofix společně s živým hudebním doprovodem muzikanta Šimi Trumpet. Chybět nesmějí ani Basstrike Crew v zástupu Taby & Crank. Dalším hostem, co potěší vaše uši bude zástupce projektu Introtrip a zároveň člen mezinárodní MIB CrewSpiritual. Za známou Homicidal Rage se představí Cuba Libre. Posledním, kdo uzavře řady lámaných beatů je hlava ponorkových akcí Bass WarsPush,“ shrnul sobotní sestavu právě posledně jmenovaný.


Přijďte s námi oslavit narozeniny nejdéle fungujícího hudebního klubu v Litvínově a užít si parádní party napříč žánry. 

Událost na Facebooku.

Klub otvírá v sobotu v 18:00 a pokud nebude proti počasí, hrát se začne od 19:00 na terase před klubem. Později se dýdžejové ujmou svého úkolu na sále. Vstupenky budou k dispozici pouze na místě.

20190622_pono