12 let Ponorky oslavíme v pátek koncertem a v sobotu techno & dnb mejdanem

Začíná speciální #vikendvponorce. Hudební klub Ponorka Litvínov je tu s námi už 12 let a to si zaslouží oslavu. A pořádnou. V pátek 10. června 2022 se bude slavit koncertem 12LET Ponorky: The Rocket Dogz / Burning Steps / Sorry Holka a v sobotu 11.6. mejdanem 12 Let Ponorky-Techno,DnB openair and indoor session. Po oba dni budete moci ochutnat latinskoamerické občerstvení Mamarracha a k vidění budou fotografie z akcí klubu v minulých letech. Na své si během speciálního slavnostního víkendu prakticky všichni. Přijďte slavit s námi!

Přijít na pivo nebo jiný drink, zahrát si pinčes nebo fotbálek, případně něco ugrilovat už můžete ale tradičně i dnes, tedy ve čtvrtek. Zároveň si ještě dnes můžete pořídit vstupenky v předprodeji na páteční koncert (vstupenky budou samozřejmě k dispozici i zítra u vstupu do klubu.

‼ Ponorka má tento víkend otevřeno od 18:00 ve čtvrtek, v pátek i v sobotu! ‼

Děkujeme všem pravidelným i občasným hostům a návštěvníkům akcí v Ponorce za podporu a věříme, že se budeme v litvínovském podzemním klubu potkávat i v dalších letech. Zdravíme všechny ty, kteří v Ponorce vystupovali a těšíme se na všechny ty, kdo u nás vystupovat budou i v budoucnu. 

Těšíme se na vás.
Váš Hudební klub Ponorka – Litvínov