Září 2019 v litvínovské Ponorce

Letošní hodně povedené #letovponorce je za námi a to znamená, že před námi musí být podzim a je tedy nejvyšší čas představit si program Hudebního klubu Ponorka Litvínov na září 2019. Jako každý rok začíná podzimní sezóna pozvolna, ale každý pátek můžete do Ponorky za muzikou.


Goodbye Summer w/ Magenta (CRE8 DNB)
První zářijovou akcí bude v pátek 6.9. drum’n’bassový mejdan. V Ponorce se představí „vycházející hvězda české dnb scény Magenta. O support se postará bílinský Hundread, který je v současnosti nejvíce skloňovaným českým jménem v souvislosti s jungle a raggajungle music. Chybět na line upu nebude ani Hundreadův parťák a zástupce Saigon Project, DJ Shotta, či litvínovské duo Taby & Crank, představují vystupující dýdžeje pořadatelé akce.

MINIMAL ELEMENTS vol. 3
Týden na to, tedy v pátek 13.9., nás v litvínovském podzemí čeká třetí pokračovaní série Minimal Elements. Na mejdanu, „kde je rychlost až na druhém místě“, vystoupí mezibořský Keram, mostecký Nick Noos, pražský Jay Bee a samozřejmě ředitel Výroby Euforie, tedy Dj Fidlushek

Bass Wars: Empire Strikes Back
Pátek 20.9. by měl v Ponorce patřit opět dramcům. Party ze série Bass Wars připravuje Dj Push. Další vystupující jsou zatím zahaleni tajemstvím a na jejich představení si musíme ještě počkat. 

Nulajednanulanula + Ceamento v Ponorce
Živá hudba nás v litvínovském podzemním klubu čeká v pátek 27.9.. Projekt Koncerty na severu zve na vystoupení hned dvou severočeských emo hardcore kapel. Z Klášterce nad Ohří přijedou zahrát Nulajednanulanula a z Děčína a Chomutova úplně nová kapela Ceamento.


Právo na změny v programu si vyhrazujeme. Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz, případně profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov

Klub je pravidelně otevřen každý čtvrtek od 16:00 a v pátek a v sobotu od 18:00. A samozřejmě při akcích v týdnu.

Za případné sdílení a další šíření děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu.

Hudební klub Ponorka Litvínov

2019-09_pono