Říjen 2018 v litvínovské Ponorce

Říjen už je pár dní tady, takže je opravdu nejvyšší čas si říct, co nás během probíhajícího měsíce v Hudebním klubu Ponorka Litvínov čeká. Přestože nebyla další budoucnost klubu jistá a podzimní program se tedy stavěl tak trochu v časové tísni, litvínovský podzemní klub má snad co nabídnout. Program je tradičně pestrý a tak se můžete těšit na parties a koncerty, ale i na filmovou projekci či beerpongový turnaj…

Technologic: Dj BeDa, Remo, Mirus a Fidlushek v Ponorce
První říjnovou akcí je mejdan v režii Výroby euforie, tedy dvojky Dj Fidlushek a Dj Mirus, který se v Ponorce koná v pátek 5.10.. Pořadatelské dýdžejské duo doplní ještě “mostecký murder boy” Remo a zahrát přijede také Dj BeDa.

Povolební večírek Litvínov Do TOHO
První říjnový víkend proběhnou komunální volby a po jejich ukončení se v sobotu 6.10. večer v litvínovském podzemním klubu uskuteční povolební večírek volebního sdružení nezávislých kandidátů, Strany Zelených a České pirátské strany pro komunální volby v Litvínově 2018 – Litvínov Do TOHO. Čeká vás občerstvení, hudba a zábava “ať už to dopadne jakkoliv”.

► One Foot Skanking #3
Máme tu další klubovou sezónu a s ní i další párty ze série One Foot Skanking. V pátek 12.10. se v Ponorce za mikrofon postaví slovenský srandista, který si říká Ryhha. O zbytek noci se postarají tradičně chomutovští Imperial Souljahs společně s bílinskými Saigon Project.

► Garage & Tony Ducháček v Ponorce
Prakticky přesně po dvou letech se do Litvínova v pátek 19.10. vrací “mohykáni naší hudební a undergroundové scény s charismatickým zpěvákem” Garage and Tony Ducháček. Přijďte na božského Tonyho s jeho monotónním zpěvem, jazzem řízlý saxík a rock’n’rollové kytary. Prvních 60 platících si může dát na baru čepovanou Plzeň…

► BIO SKLEP
V minulosti se v Ponorce konaly pravidelné filmové projekce a tak se k nim pokusíme vrátit v jiném formátu. V úterý 23.10. startuje promítání naše podzemní kino nazvané Bio Sklep. Film, který se bude promítat jako první, necháme zatím jako překvapení… Projekce začíná v 19:30.

Katarzia v Ponorce
Její loňský koncert v našem klubu byl skvělý a tak se k nám slovenská písničkářka, která si říká Katarzia, v pátek 26.10. téměř přesně po roce vrátí. “Patří k nejvýraznějším představitelkám současného popu moderního střihu, který v takto kvalitním podání nemá u nás ani na Slovensku obdoby. Kromě toho je Katarzia nesmírně charismatická a její osobitý a energický styl vás donutí hltat každou notu.”

Beer Pong Tournament
Poslední říjnovou sobotu, 27.10., se v ponorce uskuteční další turnaj v beerpongu. Přátelé litvínovského podzemního klubu, soutěží, sázek a hlavně Beer Pongu, připravili turnaj dvojic v této společenské hře. Opět se bude soutěžit o putovní pohár a další ceny a samozřejmě vás čeká také afterparty s dobrou hudbou.


Právo na změny v programu si vyhrazujeme. Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz, případně profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov

Klub je otevřen každý čtvrtek od 16:00 a v pátek a v sobotu od 18:00. 

Za případné sdílení a další šíření děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu.

Hudební klub Ponorka Litvínov

2018-10_pono