Prosinec 2018 v litvínovské Ponorce

Předposlední letošní měsíc to má spočítané a tak jsme tu s programovou nabídkou toho posledního. Prosinec 2018 v Hudebního klubu Ponorka Litvínov znamená pestrou nabídku kulturních akcí, z které si může vybrat prakticky každý. Koncerty různých žánrů, techno, drum’n’bass i reggae mejdany, filmovou projekci i pingpongový turnaj… Samozřejmostí jsou čtvrteční posezení i funkce „koncového baru“. Pojďme si prosincovou nabídku litvínovského podzemního klubu trochu přiblížit. 

Sodoma Gomora + J. Naipes v Litvínově
Poslední letošní měsíc odstartujeme v Ponorce pěkně zostra. V sobotu 1.12. přijedou ikony horrorcore rapu Sodoma Gomora. To znamená ŘezníkDesade a jejich Dj Ill Rick. O support se postará domácí DJ Jorge Naipes.

► Dwarf SoundSystem v Ponorce
Na pátek 7.12. připravila do litvínovského podzemí mejdan místní partička Dwarf SoundSystem. Představí se Hajčuk, Nott, Zemi, Dwarfel a Dočky. A co se bude hrát? Jungle, techno, tribe a hardtek. Těšit se můžete na „dwarfí“ zvuk i světla.

► TuhošKemp v Ponorce
Do třetice všeho dobrého i zlého. Po dvou neuskutečněných je tu konečně s koncertem místní kapela s Rudou Everelem za mikrofonem. V sobotu 8.12. vystoupí v litvínovském podzemní kapela TUHOŠKEMP. Čeká nás temný a tvrdý bigbít. A hlavně zábava!

► SPS a Zputnik v Ponorce
Pankáči a pankačky si v Ponorce přijdou na své v pátek 14.12.. Loni se v našem klubu po letech potkaly pražské punkové kapely SPS a Zputnik a protože se koncert víc než vydařil, rozhodly se, dát si to letos společně znovu. 

► Euphory NIGHT Fidlushek B-Day special Guest Djane Jaqullin
Do prosincového programu v našem klubu už tradičně patří oslava narozenin matadora litvínovské techno scény Dj Fidlushka. Letos se narozeninová Euphory Night uskuteční v sobotu 15.12.. Samozřejmě vystoupí oslavenec Dj Fidlushek i jeho parťák Dj Mirus. Dále se představí Electromafia, Fazka & Remo a jako speciální host vystoupí Djane Jaqullin.

BIO SKLEP
Dáša Fuchsová Entertainment zve do Ponorky na další projekci podzemního kina BIO SKLEP. Jestli chcete vědět, zda najdou společnou řeč aktivisté a aktivistky za práva homosexuálu a stávkující horníci, přijďte se podívat v úterý 18.12. do BIO SKLEP na prosincové filmové překvapení.

► Summer party? V prosinci? Proč ne?
Letní večírek v druhé půlce prosince se může zdát jako praštěný nápad, ale na druhou stranu, proč ne? Přijďte v pátek 21.12. do Ponorky na Summer party. Letní hudba, letní drinky a třeba i letní outfit. Odpočiňte si od předvánočního shonu a přijďte vypnout zrovna na tuhle party, kterou doprovodí Dj Vincent.

► Bass Wars: Xmas be with you
Předvánoční pokračování dnb mejdanů Bass Wars s podtitulem Xmas be with you je v Ponorce naplánováno na sobotu 22.12.. Tentokrát se představí zástupci Electronic Education, tedy MoowerMatyx. Dál vystoupí Antique EngineMIB Crew. Chybět nemůže lokální support v podobě zástupců projektu IntrotripSpiritualSurveyor. A když Bass Wars, tak nesmí chybět jejich šéf Push.

► Tradiční vánoční besídka: Xavier Baumaxa + DJ Wnouče v Ponorce
Na První svátek vánoční, tedy v úterý 25.12., se v Ponorce uskuteční akce z nejtradičnějších, Tradiční vánoční besídka. V hlavní roli Xavier Baumaxa. Tak jako každý rok se můžete těšit na vánoční mejdan „sevšimvšudy“. Letos s besídkou Xavimu pomůže dýdžej dýdžejů Dj Wnouče.

► Tradiční vánoční večírek: Definitivní Ententýk v Ponorce
Každý rok na Štěpána je v programu našeho klubu také Tradiční vánoční večírek s místní ska-popovou kapelou. Ve středu 26.12. se můžete přijít podívat na tradiční vánoční koncert kapely Definitivní Ententýk. Po koncertě se o výběr hudby postará legendární Dj Wnouče.

► One Foot Skanking #4
Už čtvrté pokračování série One Foot Skanking se v Ponorce uskuteční v pátek 28.12.. Opět se můžete těšit na mejdan plný jungle, dubu a reggae ve společné režii chomutovských Imperial Souljahs a bílinských Saigon Project

► Poslední „pinčes“ 2018: Turnaj v kolotoči
Poslední letošní sobotu, 29.12., si do litvínovského podzemního klubu můžete přijít zařádit k pingpongovému stolu. Stolní tenis je v Ponorce oblíbenou sportovní aktivitou a kolotoč (obíhačka) možná tou nejoblíbenější. Přidat do hry se můžete během celého večera. Hrát se bude o nějaké ty ceny a samozřejmě nebude chybět výběr kvalitní muziky.


Právo na změny v programu si vyhrazujeme. Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz, případně profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov

Klub je pravidelně otevřen každý čtvrtek od 16:00 a v pátek a v sobotu od 18:00. A samozřejmě při akcích v týdnu.

Za případné sdílení a další šíření děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu.

Hudební klub Ponorka Litvínov

2018-12_pono