Březen 2019 v litvínovské Ponorce

Druhý měsíc letošního roku je prakticky minulostí a tak je ten pravý čas si projít, co nás v Hudebním klubu Ponorka Litvínov čeká v tom dalším. V březnu 2019 se můžete přijít do našeho klubu bavit jak na koncerty různých žánrů, tak parties s elektronickou hudbou. Každý čtvrtek také můžete přijít i jen tak posedět, nebo si zahrát stolní tenis nebo fotbálek…

Homicidal Rage Factory w/ VirCZ & Bicman
Březen začne pěkně zostra. Hned v pátek 1.3. je v programu drum’n’bass party pod taktovkou kolektivu Homicidal Rage. Jako headlineři vystoupí VirCZ a Bicman. O support se pak postarají Eavn, Nightrofix, Dogzan, CubaLibre, Mike Helper a dvojice The Creators.

Pozdní sběr v Ponorce
První březnový koncert se uskuteční v sobotu 2.3., kdy se v Ponorce představí kapela Pozdní sběr. Vybraná sestava muzikantů a směs žánrů jako rock – folk – jazz – blues – country. 

Minimal Elements
Pravidelný techno mejdan připravili na pátek 8.3. také rezidenti z Výroby Euforie. Na vlnách minimalu se představí v B2B setu Ian Rokka a Kinski. O support se pak postarají Dj Jay Bee a Electromafia, který nahradí výjimečně absentujícího Miruse. Chybět ale nemůže druhý z euforiků, tedy Dj Fidlushek.

Dwarf SoundSystem v Ponorce
O týden později, tedy v pátek 15.3., se můžete přijít bavit na další party s elektronickou jungle – techno – tribe – hardtek muzikou. Svůj mejdan připravila do litvínovského podzemního klubu lokální parta Dwarf SoundSystem. Jejich dýdžeje doplní Skynet LIVE ESX z chomutovských WCA soundbombers.

Koncert pro zdravotně postižené
Projekt Koncerty na severu připravil do Ponorky na sobotu 16.3. koncert na podporu neziskové organizace pomáhající osobám se zdravotním postižením Uzlík Litvínov, z.ú.. Představí se dvě západočeské kapely. ŠpuntQaně z Andělské Hory a Dovolený Napětí z Pozorky. 

Zrní v Ponorce
Po roce a týdnu, konkrétně v pátek 22.3. se do litvínovského podzemí vrací kladenská alternativní kapela Zrní. A „Zrní jsou stopaři po krajinách toho, co člověk skutečně je. Kombinují elektroniku a zvučné dřevo, šílenou energii a zen výstupu na horu. Čtyři Honzové a jeden Ondřej spolu hrají už od roku 2001,“ stojí v pozvánce kapely. 

► BIO SKLEP
Dáša Fuchsová Entertainment zve také v březnu do Ponorky na další projekci podzemního kina BIO SKLEP. Přijďte se podívat v úterý 26.3. do BIO SKLEP na březnové filmové překvapení.

Kohout plaší smrt & Louty v Ponorce
V pátek 29.3. se v našem podzemí potkají dvě severočeské kapely. V rámci společné šňůry z Liberce přijedou crossoveroví Kohout plaší smrt a z Roudnice nad Labem pak punk rockoví Louty. Obě kapely hrály v Ponorce naposledy před dvěma lety, ale společně se u nás představí poprvé.

Kurtizány z 25. Avenue & Status Praesents v Litvínově
Poslední březnovou akcí v Ponorce bude v sobotu 30.3. koncert kultovní kapely Kurtizány z 25. Avenue, která se do Litvínova vrací po necelém roce a půl. O support „stálici českých klubů i festivalů“ se postará v našem klubu oblíbená parta Status Praesents. ZRUŠENO


Právo na změny v programu si vyhrazujeme. Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz, případně profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov

Klub je pravidelně otevřen každý čtvrtek od 16:00 a v pátek a v sobotu od 18:00. A samozřejmě při akcích v týdnu.

Za případné sdílení a další šíření děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu.

Hudební klub Ponorka Litvínov

2019-03_pono