Říjen 2022 v litvínovské Ponorce

První akci nového měsíce už máme v Hudebním klubu Ponorka Litvínov za sebou, ale říjnový program toho nabízí ještě spoustu… Parties s různou elektronickou hudbou, hip hop a rap, přednášku i živé koncerty. A samozřejmě každý čtvrtek můžete přijít posedět. Pojďme se společně podívat, co konkrétně se v následujících víkendech bude v litvínovském podzemním klubu dít…


Děkujeme všem pravidelným i nepravidelným hostům klubu za zářijovou přízeň
a hlavně firmě Lannutti za dlouhodobou podporu klubu.


‼ Za případné sdílení a další šíření našeho programu děkujeme
a těšíme se na vaši návštěvu. ‼


►► PRAVIDELNÁ ČTVRTEČNÍ POSEZENÍ V PONORCE
Každý čtvrtek od 18:00 můžete přijít do Ponorky na pivo či jiný oblíbený drink, zahrát si „pinčes“ nebo stolní fotbálek a když bude přát počasí i něco ugrilovat. 

PROJECT X SEMAFOR PARTY V PONORCE
Hned v pátek 7.10. se v Ponorce uskuteční „seznamovací mejdan“ se spoustou zábavy. Čeká vás tematická výzdoba, beer-pong, Tinder naživo… O muziku se postarají DJ Weet., DJ Verny a DJ Vojtezslaff

Led Sezelim a WanderWhy v litvínovské Ponorce
Sobota 8.10. bude v litvínovském podzemí patřit živé hudbě. Vystoupí děčínská kapela Led Sezelim, která má za sebou třicetiletou historii a hraje „experimentální hardrock s přesahem“. O support se postará mostecká kapela WanderWhy, která má za sebou teprve pár koncertů, ale jejich čerstvá nahrávka Destination: Catastrophe nezní špatně. Obě kapely v ponorce vystoupí poprvé…

Minimal Elements – Kohei Kosei&Keram
Také v říjnu, konkrétně v pátek 14.10. připravují v Ponorce mejdan naši euforici, tedy Dj Mirus a Dj Fidlushek, jejichž pozvání tentokrát přijali „legenda severočeské techno scény a stále aktivní člen kapely Lunetic – David Škach alias Dj Kohei Kosei„, mezibořský Keram a Dj Bady z Mostu. Do příjemna s taneční elektronikou!

LACO DECZI & Celula New York v Litvínově
Laco Deczi & Celula New York se v sobotu 15.10. se po více než třech letech vrací do Ponorky. Legendární a fenomenální trumpetista Laco Deczi se svou kapelou je zárukou „kvalitního kulturního zážitku“. Laco Deczi s kapelou hrál v litvínovském podzemním klubu několikrát a vždy to stálo za to. Vstupenky lze pořídit v síti GoOut! Nepropásněte tuto událost.

Jungle Time Litvínov w/ Dave Trumpeteer
Další díl litvínovských Jungle Time events se uskuteční v pátek 21.10.! Na co se můžete těšit tentokrát? Představí se Dave Trumpeteer, který Ponorku rozzáří hrou na trubku a předvede se i jako MC. O support se postará Mad4ce, Sofiqa, Hundread a další. 

V LADAKU JSEM DOMA: Eva VARGO a její exkluzivní přednáška o tom, jak se žije v Himálaji.
Přednáška o životě v Himálaji proběhne v Ponorce v sobotu 22.10.. Litvínovská písničkářka Eva Vargo je také cestovatelka „a protože se nedávno vrátila z Ladaku a rozhodla se podělit o své zážitky a zkušenosti z míst, kde se žije stejně a přece jinak…“ Povídání i prezentace fotografií.

Coffeebreak v litvínovské Ponorce
Litvínovská funk-pop-jazzová kapela Coffeebreak se v litvínovském podzemním klubu představí po letech ve čtvrtek 27.10.. Litvínovské kapela, litvínovský klub a předvečer svátečního dne. Přijďte do Ponorky.

SENSEY V LITVÍNOVĚ
Pátek 28.10. bude Ponorka patřit především rapu. Vystoupí tu „známý český raper Sensey s hity jako ‚Mami, koukej, jsem frajer!‘ nebo ‚Neonový město'“. O support se postarají Djs Weet., Verny a Vojtezslaff. Vstupenky je možné pořídit v síti GoOut!

Punk night v Ponorce
Poslední říjnovou akcí v Ponorce bude v sobotu 29.10. hardcore-punkový večírek. Vystoupí energická krupská kapela Aso – Naga, ostravská punk’n’rollová Degradace, skoro místní Nothing To Me a tepličtí veteráni The Peacemakers.

► ► ► Listopad v Ponorce nabídne mimo tradičních parties třeba koncert kapel La Banda de Contenedor a Kpt. Krab (4.11.) a přijedou Orion & Mike T (18.11.)


Klub je pravidelně otevřen každý čtvrtek, pátek a sobotu od 18:00.
A samozřejmě při případných akcích v týdnu.


Právo na změny v programu si vyhrazujeme.
Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku 
nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz,
Instagram www.instagram.com/ponorka.litvinov
či profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov


Hudební klub Ponorka Litvínov

pono-program_10-2022