Říjen 2021 v litvínovské Ponorce

Září je fuč a je teda vhodná chvíle říct si, co nás a především vás čeká v Hudebním klubu Ponorka Litvínov v měsíci nadcházejícím, tedy v říjnu 2021. Čekají nás koncerty různých žánrů, kapely známých jmen i hudební soubory zcela neznámé, včetně několika zahraničních hostů. Po dlouhé době nabídneme hiphopovou akci a nepřijdete ani o mejdany s elektronickou hudbou. Samozřejmostí jsou čtvrteční posezení se sportovním vyžitím u pingpongového stolu nebo fotbálků. Pojďme si tedy říjnový program litvínovského podzemního klubu projít.


Za případné sdílení a další šíření našeho programu děkujeme
a těšíme se na vaši návštěvu.


MINIMAL ELEMENTS #5
První říjnovou akcí bude v pátek 1.10. další z řady mejdanů pod taktovkou Výroby Euforie. Hlavním hostem na pátém Minimal Elements bude Adriana Hranacova z Plzně. Duo euforiků Fidlushek a Mirus pak doplní ještě jeden host, JayBee. „Melodie, hutná basová linka, tanec a emoce,“ páteční noc v Ponorce!

COCOTTE MINUTE ACOUSTIC TOUR 2021
Cocotte Minute netradičně v akustickém pojetí ve vašem Litvínově,“ láká kapela, která „vyráží po jeden a půl letém klubovém lockdownu na podzimní akustické turné“. Cocotte Minute vystoupí v Ponorce v pátek 15.10.. „Vaši oblíbení smrdutí baleťáci zarapují za doprovodu španělských kytar a praskotu ohně z hořící backstage své největší šlágry a hymny.“
Předprodej na GoOut!na baru klubu!

KŘEST: HONZA KŘÍŽEK – „REVOLUCE“
Pamatujete si Walk Choc Ice? Jestli ano, tak Honza Křížek má svůj sólový projekt a před pár dny vydal novou desku Revoluce. A v sobotu 16.10. přijede zahrát a pokřtít tu desku do Ponorky! „Novým skladbám dominuje razantnost a do popředí se dostávají kytarové riffy společně s charakteristickou dikcí Honzy Křížka,“ stojí v pozvánce na koncert.
Předprodej na baru klubu! 

PUNK ROCK WILL NEVER DIE!
Už počtvrté můžeme oznámit, The Swedes Are Coming! Naši přátelé ze švédského města Uddevalla k nám tentokrát na zkušenou posílají dvě mladé kapely z jiného města. Punkrockové kapely FALLY DAM a HEADSTAG jsou z města Trollhättan. Spolu s nimi přijedou a z berlínského Kreuzbergu přivezou „music against dickheads and cuntfaces“ BERLIN BLACKOUTS. Českým zástupcem na turné je teplická punková kapela THE PEACEMAKERS a aby toho nebylo málo, vystoupí ještě mostečtí MAYLIVE. V litvínovském podzemním klubu v pátek 22.10..

JAMES COLE + CHILLBOX RECORDS
Sobota 23.10. bude litvínovská Ponorka patřit hip hopu. Přijede český zpěvák, rapper, hudebník a básník James Cole. „Nezaměnitelný medově kousavý hlas, kterým již přes 20 let plní éter.“ Záda mu kryje Dědek aka Risto. Za místní se představí Chillbox Records. Hiphopových akcí v Ponorce moc není, nepropásněte tuhle příležitost.
Předprodej na baru klubu! 

ZNOUZECTNOST V PONORCE
Koncert legendární plzeňské kapely Znouzectnost se měl v Ponorce uskutečnit prakticky přesně před rokem, ale protože nemohl proběhnout, dočkali jsme se až teď a ZNC do litvínovského podzemí přijedou zahrát ve středu 27.10.„A tenhle klub je pro tuhle kapelu jako dělanej,“ jak říká jeden z místních fanoušků klubu i kapely. A ano, je to opravdu ve středu!
Předprodej na baru klubu!

TECHNOLOGIC: VINYL SESSION
Výroba Euforie říjen v Ponorce nastartovala a vyšlo to tak, že tenhle měsíc euforici i zakončí. V sobotu 30.10. další ze seriálu mejdanů Technologic, tentokrát s podtitulem „Vinyl Session“. Vedle dua euforiků Mirus a Fidlushek se jako hlavní host představí „oldshool techno legenda“ Dj Quickie.


Klub je pravidelně otevřen každý čtvrtek od 16:00 a v pátek a v sobotu od 18:00.
A samozřejmě při případných akcích v týdnu.


Právo na změny v programu si vyhrazujeme. Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz,
či profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov


Hudební klub Ponorka Litvínov

pono-program_10-2021