Červenec 2021 v litvínovské Ponorce

První letošní měsíc (provozu) v Hudebním klubu Ponorka Litvínov je minulostí a tak je ten nejvyšší čas představit programové plány na měsíc nový, tedy červenec 2021. A protože je za námi dost komplikovaný poslední rok (ať už jde o rekonstrukci nebo situaci v zemi), letošní #letovponorce bude intenzivnější, než kterékoli léto v letech minulých. Můžete se těšit na akce (pokud počasí nebude proti) jak pod širým nebem „v bazénu“, jak se přezdívá terase klubu, tak pod střechou na sále. Koncerty kapel i parties s elektronickou hudbou. Pojďme se na červencový program litvínovského podzemního klubu podívat trochu blíž.

Za případné sdílení a další šíření děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu.

TIMUR a jeho partaj
První červencový koncert se v Ponorce, respektive – když počasí dovolí – před klubem na terase, se uskuteční ve čtvrtek 8.7.. Těšit se můžete na tvrdý bigbeat a spoustu zábavy. Po dvou letech se do Ponorky vrací místní undergroundová kapela Timur a jeho partaj s Rudou Everelem za mikrofonem. 

+ Pátek 9.7. je (aspoň zatím) bez programu, ale to se může ještě změnit. Sledujte FB stránku klubu.

LUSKY v Ponorce
Po dvou letech a opět v rámci akce #letovponorce se v sobotu 10.7. vrací do Litvínova i dvoučlenná kapela LUSKY z Plzně. Garážový rokenrol plný nápadů a neskutečné energie, kterému sami říkají – ehm – weed’n’roll, v nástrojovém obsazení kytara a bicí. Jejich minulé vystoupení v bazénu bylo excelentní a pokoncertní večírek na tom nebyl jinak. 

Basstrike narozeniny 8 let!
Drum’n’bassovvý kolektiv Basstrike Crew slaví osm let existence. Slaví to v pátek 16.7. a v Ponorce, která byla – a vlastně stále je – pro tuhle partu domovskou scénou. Ještě než začnou na sále slavit dýdžejové z pořádající party a jejich hosté: Bazi, Nightrofix, Crank, Jimmy Cocaine, Spiritual, Cuba Libre, a Taby, postarají se o rozjezd na terase klubu RST z ArA Company a Clinics. A těšit se můžete i na bejzburgry…

+ Sobota 17.7. je (aspoň zatím) bez programu, ale to se může ještě změnit. Sledujte FB stránku klubu.

BURNING STEPS v Ponorce
Letošní #letovponorce nabídne v pátek 23.7. koncert kapely, pro kterou byl a možná stále je litvínovský podzemní klub tak trochu domovským pódiem. Do Ponorky se vrací mostecká punk-rocková kapela s „dávkou rokenrolu, hutným zvukem a železitou pachutí života na průmyslovém severu“ Burning Steps.

Ponorka do příjemna vol.3
Další z řady večírku v režii Výroby Euforie se v Ponorce uskuteční v sobotu 24.7.. Tentokrát půjde zároveň o after party akce House Day vol.2, která se koná od 16:00 do 20:30 na oseckém koupališti. Představí se naši euforici Dj Fidlushek a Dj Mirus a jejich hosté: Remo, Carlos Rey a Bady Dj.

APPLE JUICE v Ponorce
Čtvrtek 29.7. znamená ještě jeden letní návrat. Před dvěma lety nám pražská tuzexpunková kapela Apple Juice při koncertě v bazénu představila novou sestavu, letos nám na terase představí své skoro nové CD Potápěč. Předloni to byla hodně povedená podívaná a poslouchaná.

+ Pátek 30.7. je (aspoň zatím) bez programu, ale to se může ještě změnit. Sledujte FB stránku klubu.

Bass Wars: Rise of the bass
Po nucené pauze se do litvínovské Ponorky vrací poslední červencovou sobotu 31.7. také seriál dnb mejdanů Bass Wars. Při Rise of the bass edici se o zábavu bude starat kolektiv Introtrip a jejich hosté. Kompletní line-up bude teprve oznámen.


Právo na změny v programu si vyhrazujeme. Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz, či profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov

Klub je pravidelně otevřen každý čtvrtek od 16:00 a v pátek a v sobotu od 18:00.
A samozřejmě při případných akcích v týdnu.

Hudební klub Ponorka Litvínov

pono-program_07-2021