Květen 2012

<<< DUBEN 2012                                                   ČERVEN 2012 >>>

PARTY – sobota 26.5.

MEJDAN V PONORCE

260512_pono DJ JOUZÍ

Odplutí: 21:00 Ponorné: ZDARMA

Další informace: FBevent

VODKA s džusem: 30,-

 

 

KONCERT/PARTY – pátek 25.5.

2nd RAINBOW V PONORCE

250512_pono Live Act:
2ND RAINBOW
(downtempo / drum’n’bass / future pop)

DJ’s.
CLASHER
(bass music – Chomutov)
JAKUB SOUKUP
(bass music – Chomutov)

Odplutí: 21:00 Ponorné: 60,-

Další informace: FBevent

 

PARTY – čtvrtek 24.5.

MIN. <> MAX. PARTY

240512_pono DJs:

MIRUS (deepdance.cz)

FIDLUSHEK (sakradjs)

HELLIX

HNISE (audios amigos)

Odplutí: 19:00 Ponorné: ZDARMA

Další informace: FBevent

 

KONCERT – neděle 20.5.

TURBO CHANSON NIGHT

200512_pono_0 Karl Hlamkin & OgneOpasnOrkestraka Карл Хламкин и ОгнеОпаснОркестр aka Inflammable Orchestra ska, funk, disco, rumba, klezmer, balkana, punk, hrip-hop, alko-jazz, turbo-chanson, drunk, funny, instrumental, reggae, russian, dance, sunny, wild, weird / Moskva

Jumping JellyFish alternative-ska / Praha

Odplutí: 20:00 Ponorné: –,-

Další informace: FBevent

 

KONCERT – sobota 19.5.

EUROPEAN TOUR 2012

190512_pono     Tak z tohohle máme opravdu velkou radost! Je nám jasný, že spoustě lidí tuhle kapelu ani nemusíme představovat, ale tak pro jistotu: AUTHORITY ZERO je americká skate-punková legenda z Arizony hrající už od roku 1994, tudíž veteráni zlatýho věku tohohle stylu – druhý poloviny 90.let. AZ jako svoje největší vzory uváděj klasiky žánru jako Bad Religion, Pennywise nebo Sublime a taky je to v jejich (hlavně starší) tvorbě dost slyšet. Během let si ale vytvořili svůj dost specifickej styl a podobně jako například jejich vrstevníci Goldfinger se nebáli do svojí tvorby zakomponovat vlivy ska a reggae. Kromě vydání 4 desek a neúnavnýho koncertování po celým světě stihli Authority Zero za těch 18 let například i účinkování na legendární Warped Tour nebo turné po boku kapel jako H2O, Guttermouth, No Use For A Name nebo Sum 41. V sobotu 19.května konečně AZ zavítaj i k nám do litvínovský Ponorky. Co dodat? Snad jenom, že tohle je fakt (milá) povinnost pro všechny příznivce starýho skate-punku (ale i třeba ska), chytlavejch melodií, energickejch rytmů a smysluplnejch textů.

Pražská pop-punk/hardcore banda SKYWALKER už vážně není v Ponorce žádným nováčkem. O to víc se mužete těšit na jejich energickou show, drtivě chytlavý riffy a smysluplný texty. Doufejme, že uvidíme na tomhle koncertě celou litvinovskou fanouškovskou základnu týhle kapely. Bude o co stát!

Mostecko/pražská kapela TALES OF ERROR složená ze členů bejvalejch PNS a současnejch Burning Steps hraje rychlej údernej melodickej hardcore-punk. TALES se v den koncertu vracej ze skandinavskýho turné, tak určitě nebude o energii na uvod večera nouze

Odplutí: 22:00 Ponorné: 150,-/6€

Další informace: FBevent

KONCERT – pátek 18.5.

LET’S GO ROCK AND ROLL

180512_pono The Gangnails rock’n’roll / Praha

Zero Zero punk-rock / Teplice

Odplutí: 20:00 Ponorné: –,-

Další informace: FBevent

 

 

 

PARTY – sobota 12.5.

PANIC IN „A“ SUBMARINE

120512_pono DJ JOUZÍ

Odplutí: 21:00 Ponorné: ZDARMA

Další informace: FBevent

 

 

 

 

PARTY – pátek 11.5.

LAST MINUTE PARTY

110512_pono Dwarf Sound System

Odplutí: 21:00 Ponorné: 30,-

Další informace: FBevent

 

 

 

PARTY – pondělí 7.5.

TECHNO – MINIMAL -TECHHOUSE PARTY

070512_pono DJs

Mirus

Fidlushek

Hellix

Odplutí: 20:00 Ponorné: ZDARMA

Další informace: FBevent

 

 

KONCERT – neděle 6.5.

MAY! PARTY TIME!

060512_pono Scheisse Minnelli
Tak a máme tu něco pro příznivce „prken, který znamenaj svět“ a tim nemyslíme zrovna divadelní umění, ale prkna se čtyřma kolečkama. Pokud jste fanoušci skejtu, trashe a piva – každý z těchhle věcí zvlášť nebo všech dohromady, SCHEISSE MINNELLI budou přesně váš šálek kávy…teda…piva! 🙂 Německá kapela složená ze dvou Němců a dvou Amíků přímo z Kalifornie už obráží pódia skoro 10 let a svym mixem oldschool trashe alá Suicidal Tendencies nebo D.R.I. a starýho skate-punku jako Black Flag a Circle Jerks, už měli možnost dvakrát rozsekat i Prahu coby předskokani Pennywise. Oběma případum sem byl přítomnej a musim říct, že to bude – kór v Ponorce – velká paráda.

Cripplekorps
Poměrně nová tříčlenná smečka z pražskejch zákoutí drtící syrovej našláplej punk. Můžeme slyšet trochu vlivy například Motörhead, možná i melodickejma místama trochu starý Kalifornie, ale celek působí tak originálně, že vás o ten zážitek nechci připravit přehnanym popisem. Klukum to každopádně pekelně šlape. Přijďte a uslyšíte sami, stojí to za to!

Odplutí: 20:00 Ponorné: 120,-/5€

Další informace: FBevent

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*