Březen 2012

<<< ÚNOR 2012                                                                       DUBEN 2012 >>>

KONCERT – sobota 31.3.

PUNK ROCK SHOW

Plexis punk-rock / Praha 310312_pono

Apple Juice punk / ČR

JZD punk-rock / Most

Odplutí: 20:00 Ponorné: 100,-

Další informace: FBevent

 

 

PARTY – pátek 30.3.

TACTICAL

TACTICAL: TBX CREW SOUND + LIGHTS + VJs 300312_pono

Odplutí: 20:00 Ponorné: 50,-

Další informace: FBevent

.

.

 

KONCERT – čtvrtek 29.3.

KAIA BROWN & TONNY BLUES BAND

290312_pono Tonny Blues Band se stává tradičním hostem bluesových festivalů v ČR (3x Blues Alive Šumperk) a na Slovensku (Livin´ Blues), natáčí live pořad pro ČT (zpívá Tonya Graves). V říjnu 2000 hostuje na mezinárodním festivalu v Rize. Skupina hraje jako předkapela PETERA GREENA z Fleetwood Mac a MICKA TAYLORA z Rolling Stones. Na začátku nového milénia vstupuje do kapely rodačka z Philadelfie, afro-americká zpěvačka Juwana Jenkins, charakteristická svým gospel-soulovým pojetím zpěvu.

Kaia – ČASOVANÁ ENERGETICKÁ BOMBA, která exploduje na pódiu přímo před Vašima očima. S trochou štěstí se Vám možná ještě podaří zahlédnout některé její skryté zbraně.. Na první pohled křehká postava skrývá nezkrotný temperament a fantastický hlas s obrovským rozsahem. V jejím podání dostává bluesová klasika gospelovou duši i rockové nasazení. Je stejně horká jako její hot whiskey……

Odplutí: 19:30 Ponorné: 150,-

Další informace: Citadela Litvínov

240312_pono KONCERT – sobota 24.3.

PONO BLUES

M.J. & The Electric Blue heavy blues / Děčín / Praha / Ústí n.L.

Odplutí: 20:30 Ponorné: –,-

Další informace: FBevent

 

PARTY – pátek 23.3.

DRUM STORM vol.2 – Beatcase Night

Philip TBC 230312_pono

Nightrofix

Bazzi

B2B+MC Fever

Neoquaker

Koska

Taby

Odplutí: 20:30 Ponorné: 50,-

Další informace: FBevent

KONCERT – čtvrtek 22.3.


220312_pono GOODTIME BOYS
http://goodtimeboysband.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/goodtimeboys

Když loni v létě pro mě těžce neznámá kapela GOODTIME BOYS z Walesu přijela pár tejdnů před Fluffem spolu s Dangers rozsekat pražský Café Na Půl Cesty, nevěděl jsem, co čekat, ale výsledek mě naprosto rozbil. Brutální energickej a zároveň emotivní a melodickej hardcore moderního střihu, kterej si ale občasnejma temnejma pasážema nezadá ani s nejšílenějším obdobím Black Flag. Výslednej zvuk šlapající jako hodinky mě naprosto uzemnil, nemluvě o strhujícím projevu zpěváka. Když jsem ho viděl, jak s šíleným výrazem v očích běhá po baru na Půlce a skoro až děsivým projevem štěká na lidi hluboce osobní a přemejšlivý texty, bylo mi jasný, že tahle kapela nebude na Fluffu jenom do počtu. A taky že ne. Pro mě byli GTB i přes silnou konkurenci možná největší zážitek z celýho festu. Zapřísahal jsem se, že je musíme přitáhnout do Ponorky a konečně se to povedlo! Přijďte si připomenout, jaký to je, když vám koncert kapely změní život.

CONTINENTS
http://continentsblows.bandcamp.com/album/rivers-we-walk
https://www.facebook.com/wearecontinents

Německá kapela CONTINENTS z Drážďan, která s Goodtime Boys jede tři koncerty v Německu a v ČR, se zvukově Walešanům hodně podobá, ale zase přináší spoustu svejch vlastních elementů a místama o něco temnější sound. Z komunikace s klukama je jasný, že se jedná o bandu srdcařů, kterejm jejich projev, muziku i texty můžete stoprocentně věřit a ze zkušenosti vím, že tohle dělá z koncertu většinou nezapomenutelnej zážitek. Takže pecka číslo dvě je na cestě!

Odplutí: 20:00 Ponorné: 100,-

Další informace: FBevent

KONCERT – sobota 17.3.

MCBP: B-DAY PARTY

170312_pono CLIMAX
Tahle lety prověřená a (nejen) větrem ošlehaná banda z Prahy a z Mostu už si zaslouženě vydobyla celkem pevnou pozici v punkrockovým podsvětí. Ať už se jedná o mejdan v zaplivaným žižkovským baru, velký akce po boku jmen jako Total Chaos, Gewapend Beton, Accused nebo The Unseen, nebo evropský turné, na který už Climax několikrát vyjeli, můžete si bejt jistý, že do vás tyhle kluci nasázej nekompromisní punk ve stylu UK 82 s občasnejma melodickejma výjezdama. V březnu se můžeme těšit i na nový věci z připravovanýho EP. Poprvé v Ponorce! Bude to palba!

BURNING STEPS
Domácí melodickou hardcore skvadru, která letos bude slavit 5 let existence, už jste měli párkrát možnost v Litvínově vidět, namátkou naposled například v listopadu po boku From Our Hands. Kromě toho už BS stihli absolvovat koncerty se zahraničníma kapelama jako Death By Stereo, The Freeze, Birds In Row, Sista Sekunden a dalšíma. V přípravě je novej materiál, kterej by měl vyjít na dvoj-EP letos na jaře. Budou nový songy a rozhodně bude na co se těšit!

MINERAL COLLAPS
Tahle poměrně mladá parta z Českejch Budějovic drtí špinavej a nekompromisní hardcore punk ve starým UK stylu, ze který ale sem tam vyleze i znatelná inspirace současnějšíma kapelama jako jsou například The Unseen nebo Krum Bums. Rozhodně se jedná o syrovej nářez, tak syrovej jako název jejich prvního EP – Punx for punx. Pokud jste z Mostu/Litvínova a tvrdíte, že posloucháte a žijete punk, byla by ostuda tyhle kluky propásnout!

CARDINAL ASSAULT
Mostecký hip-hop seskupení, jehož členové pod jinejma názvama vystoupovali často v klubu Za Vraty a celá tamní scéna jim přirostla k srdci stejně jako nám. Nejenomže kluci vždycky podporovali punk/hardcore scénu, ale hlavně jedou opravdovej rap z mosteckejch ulic, ne žádnou trendy měkotu. Přijďte si poslechnout příjemnou změnu a na závěr koncertu si dát trochu kvalitního hip-hopu!

Tak jo, bude to už rok, co jsme vám naservírovali první koncert pod hlavičkou MCB Productions. Snad jste s akcema spokojený tak jako my a budete nám projevovat svojí důvěru a podporu i do budoucna a budeme se potkávat na dalších a dalších akcích. Abysme oslavili první narozeniny MCB (a v neposlední řadě taky 25. (!!!) narozeniny jednoho člena z našich řad, zpěváka kapel Climax a Assassins – Broumise), rozhodli jsme se uspořádat menší oslavu v našem oblíbeným litvínovským klubu Ponorka. Ačkoliv se tentokrát budem držet jenom český scény, chystaj se pro vás vystoupení následujících 3 kapel, který v Ponorce buď eště nikdy nehrály a nebo se ukazujou zřídka.

Bereme tuhle akci jako velkej mejdan, tak doufáme, že se nás sejde co nejvíc a pořádně to oslavíme! Dejte vědět kámošům a doražte! V sobotu 17.3. se na vás budem těšit! MCB Team

Odplutí: 20:30 Ponorné: 80,-

Další informace: FBevent

PARTY – pátek 16.3.

SMÍM PROSIT?

DJ QUICKIE 160312_pono

MIRUS

HNISE

FIDLUSHEK

Kohei Kosei vs. Keram

Odplutí: 21:00 Ponorné: 50,-

Další informace: FBevent

 

B-day PARTY – sobota 10.3.

BADYHO TRADIČNÍ B-DAY VEČÍREK

PS punk / Praha 100312_pono

Schlak crossover-rock’n’roll / Teplice

Area Core crossover-post hardcore / Česká Lípa

Odplutí: 20:00 Ponorné: 100,-

Další informace: FBevent

 

PARTY – pátek 9.3.

PARTY IN THE SUBMARINE

Dwarf Sound System 090312_pono

Powerfull sound, laser, strobo attack, light show….

/D’n’B/
/Breakbeat/
/Tekno/
/Hardtek/
/Hardcore/

Odplutí: 20:00 Ponorné: 50,-

Další informace: FBevent

 

PARTY – sobota 3.3.

FOKIN CRAZY TECHNO PARTY

Gummo Sound Crew 030312_pono
+
DAJ ( K/TA SOUND / BZH )
2VINZ ( EPSYLONN – OTOKTONE )
AUTIST ( ILUZOR SOUND / WEIRD HIGHS )

halucinace by TONAS

minimal / electro / techno party…

Odplutí: 20:00 Ponorné: –,-

Další informace: FBevent

 

KONCERT – pátek 2.3.

FAST GIG

LAHAR fastcore / CZ 020312_pono_0
NOT! grind-crust / Teplice
BOB thrash-hardcore / Teplice

Odplutí: 20:00 Ponorné: 80,-

Další informace: FBevent

 

 

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*