Reggae party: Step by Stepazz aneb Young Sektazz v Ponorce

Hudební klub Ponorka Litvínov bude v pátek 2. června 2017 patřit reggae a jeho subžánrům. V rámci akce Step by Stepazz, kterou pro vás připravili děčínští Young Selektazz, vystoupí také jejich host MC Mista Deck. Party je pak pojata jako Warm Up Mo’Fire Reggae Festivalu, který se uskuteční za dva týdny ve Cvikově.   

Těšit se můžete na roots reggae, dancehall, ale hlavně na dub, steppas, dubwise atd.

YOUNG SELEKTAZZ jsou selektoři Kaliman, Sloukič a Yetty a fungují od roku 2011. Hrají převážně dub, ale samozřejmě se nevyhýbají ani roots reggae či dancehallu. Během svého vystupování na různých akcích se poznali a spolupracovali s řadou reggae hvězd jako jsou Lengualerta z Mexika, Fyah Son Bantu z Keni či Jahwawah z Jamajky. Samozřejmě se potkávají a spolupracují i s domácími hvězdami scény jako je například MessenJah, Mista Deck nebo PapaRasty aka LEVELION a mnoha dalšími.

V Ponorce se jako host představí už zmíněný MC Mista Deck z Jah Army Sound Systemu. „Mista Deck působí jako MC a má na svědomí tři vydané mixtapy. Poslední vyšel na začátku roku 2017 za podpory Weedfield studia a v současné době je novinkou na české reggae scéně. Sólově je dvojnásobným účastníkem kompilace Sklizeň 2014 a 2016, která vyšla pod hlavičkou CocoJammin production, a kde také poprvé výrazněji prorazil s písničkou V Lese. Lyrics v mateřské češtině s povětšinou pozitivní tematikou a osobitou flow rozhodně stojí za poslech.“

Událost na Facebooku.

Klub je otevřen od 18:00 a přístupná bude samozřejmě i terasa. Party startuje v devět.

20170602_pono