Program klubu Ponorka Litvínov na květen 2016

Ahoj posádko. Určitě vás zajímá, co jsme pro vás připravili v Hudebním klubu Ponorka – Litvínov na květen roku 2016. Že u nás fandíme různým sportům jistě víte. Květen je ve znamení Mistrovství světa v ledním hokeji, takže je víc než jasné, že se k nám od pátku 6.5. můžete přijít podívat a zafandit České hokejové reprezentaci v základní skupině. Samozřejmě nabídneme i vyřazovací část mistrovství a v neděli 22.5. oba medailové zápasy.

Květnová nabídka klubu Ponorka je celkem pestrá. Už v pátek 6.5. můžete přijít na techno party v režii našich residentních Djs. Dj Fidlushek a Dj Mirus. Pozvání na další pokračování jejich seriálu Technologic přijal Dj Andre Lesu, kterého vokálem doprovodí Meduz.

Sobota 7.5. pak bude pódium patřit různým podžánrům hardcore-punkové muziky. Do Ponorky se přijedou představit a zahrát pražské kapely Wolves Unbound, Too Far From Home, Things We Know. Místní scénu pak budou reprezentovat mostečtí Story Time.

V pátek 13.5. hrají Tři Sestry Na Loučkách a v Ponorce jsme pro vás připravili vychytanou after party. Cestou z Louček se můžete zastavit u nás v klubu, kde po půlnoci vystoupí pražská drunk-rocková kapela M.Z.H..

Po roce a čtvrt do Ponorky v sobotu 14.5. opět zavítá místní funky rocková kapela Wan Men Sonk a jak je jejich dobrým zvykem, nebudou vystupovat sami. “Čajový pop” předvede kapela Čp1398. Můžete tak, mimo jiné, přijít zavzpomínat na legendární Čaje o páté, které se konaly začátkem devadesátek v “Déčku”.

Jednu z posledních jarních klubových parties připravila na pátek 20.5. do našeho klubu domácí partička Basstrike Crew. Ty budou reprezentovat Taby, Crank, Han Solo a Bazzi. Pozvánku do Ponorky pak přijali Holly a WNC z UNdead ARmy a Hundread zastupující Saigon Project a raggajungle.cz. Hlavním hostem téhle party je pak olomoucký rodák známý jako Symplex.

Hned dvě velké události se sešly v posledním květnovém víkendu. V pátek 27.5. představí – možná i pokřtí – svou první desku místní umělkyně, která vystupuje pod jménem Ouim Kim Beat. Program “release party” se ještě ladí, takže jestli vystoupí vedle Ouim Kim Beat třeba ještě někdo, se neví.

Velkou bomba byla zpráva, že slovenská punk-rocková kapela INEKAFE zařadila do MESTÁ ĎALEKÉ KLUBTOUR 2016 na sobotu 28.5. zastávku v litvínovské Ponorce. Koncert v takhle malém klubu si kapela ani její fanoušci snad už ani nemohou pamatovat. Tahle akce stojí za pozornost. Polovina vstupenek už je mezi lidmi, takže pokud se na tuhle událost měsíce chcete dostat, s nákupem lístků neváhejte. K dispozici je k dnešnímu dni ještě zhruba 30 vstupenek za 300,- a připravena je ještě edice 70 kusů za 330,-.

Klub Ponorka má otevřeno také každý čtvrtek, kdy můžete přijít jen tak na nějaký drink, zahrát si stolní tenis nebo fotbálek. Můžete si také přinést něco na gril a v případě hezkého počasí posedět na terase.

Těšíme se na vaši návštěvu. Váš PonoTeam

2016-05-pono-program