Pingpongový turnaj: Memoriál Fandy Bakrlíka 2018

„Hudebně-sportovní“ klub Ponorka Litvínov hostí v sobotu 7. července 2018 pátý ročník pingpongového turnaje jednotlivců. Ano, Memoriál Fandy Bakrlíka 2018 je tady.

Stolní tenis je v Ponorce oblíbenou kratochvílí a stůl se na sál instaluje kolikrát i během noci po proběhlé akci. I proto už je Memoriál Fandy Bakrlíka tradiční akcí a jak už bylo řečeno, v sobotu nás čeká už pátý ročník

Memoriál Fandy Bakrlíka je jakýmsi vyvrcholením „pinčesové sezóny“. Přihlášené účastníky a účastnice turnaje čeká pavouk a zápasy na „dva malé“ vítězné sety. Hlavní trofejí je „autogram na legendami opředené Zlaté lopatce Fandy Bakrlíka!“ Ve hře budou samozřejmě i věcné ceny pro ty, kteří skončí na pomyslných stupních vítězů. 

Zápis do turnaje začne v 18:00 a v 18:30 bude zahájen turnaj. Po odehrání turnaje bude následovat pingpongový grupáč – kolotoč až do odpadnutí. No neber to!

„Doprovodný program“ by měl obsahovat grilovačku na terase a samozřejmě také vybraný hudební doprovod.

Těšíme se na vás.

Událost na Facebooku.

Klub bude otevřen už lehce před šestou, aby mohl v 18:00 začít zápis do turnaje a ten odstartuje v prvním zápasem v 18:30. Zápisné do turnaje je 30,-. Diváci neplatí nic. A možná přijde i Fanda Bakrlík!

20180707_pono