Party Technologic – Minimal edition

Ani v květnu nepřijdete v Hudebním klubu Ponorka Litvínov o techno mejdan v režii Výroby euforie. Na sobotu 5. května 2018 si vaši místní oblíbenci Dj Fidlushek a Dj Mirus pozvali jako hosty teplickou dvojici Ian Rokka a Kinski. Ti preferují především minimal, ale nepřijdete ani o klasické techno. 

Ian Rokka a Kinski odstartovali svojí kariéru koncem devadesátých let na teplické techno základně Luna a během více jak deseti let aktivního hraní a produkce akcí se stali jedním z pilířů teplické electronické scény. Aktuálně se Ian věnuje především electro-house a v jeho setech se předhání Booka Shade s Trentemollerem či Robertem Babiczem, umí ale sáhnout i hlouběji do „přepravky“ a nadiktovat tvrdší pochody. Naopak Kinski preferuje spíše dark minimal. Mezi jeho oblíbence patří Maetrik, Da Costa aj. Proto jsou jejich společné sety velice barevné, zábavné a s neustále se měnící náladou…

Djské duo Dj Fidlushek a Dj Mirus netřeba nijak zvlášť představovat, na severočeské scéně a v klubu Ponorka působí již několik let. Party v jejich režii se vyznačují neopakovatelnou atmosférou a energickými mixy elektronických beatů od minimal přes techno až po tech-house.

Událost na Facebooku.

Klub má otevřeno od 18:00 a první dýdžej to roztočí na devátou.

20180505_pono