Party Electronic Summer Session

Netradičně uprostřed prázdnin připravilo do Hudebního klubu Ponorka Litvínov party dýdžejské duo Fidlushek a Mirus. Akce nazvaná Electronic Summer Session se uskuteční v sobotu 29. července 2017. Od 18:00 hodin na terase klubu, v tzv. bazénu a od 23:00 pak bude pokračovat na sále klubu.

„V 18:00 spustíme venkovní dj stage, kde se bude hrát k poslechu a lehkému tanci,“ láká pozvánka organizátorů. Hlavním lákadlem této části programu je pražský Dj Identic. Toho doplní i oba organizátoři, tedy Dj Fidlushek a Dj Mirus.

Na druhou část akce se dýdžejové ve 23:00 přesunou na sál klubu. Tam budou mít produkci pod palcem opět oba pořadatelé, které doplní druhý host této akce, kterým je Goran Gora

Po celou dobu open air části této akce se bude na terase čepovat pivo a v provozu bude také gril s nabídkou občerstvení za velmi příznivé ceny.

Událost na Facebooku, kde najdete bližší informace o jednotlivých dýdžejích.

Klub bude otevřen v 18:00 a zároveň bude odstartována první část akce. Vstupné od 21:00 pade. V případě nepříznivého počasí se veškerá hudební produkce odehraje na sále.

20170729_pono