Kurtizány z 25. Avenue a DCRadio v Ponorce

Do Hudebního klubu Ponorka Litvínov se v sobotu 18. listopadu 2017 po třech letech vrací kultovní skupina 90. let Kurtizány z 25. Avenue. V čele s Tomášem Varteckým je stálicí v českých klubech a na letních festivalech. V nové sestavě s Danem Kurzem za mikrofonem přijíždí s novým singlem Mirek Dušín. Letos si kapelu vybrali němečtí Rammstein jako předkapelu pro svůj pražský dvojkoncert v pražském Edenu. Po vystoupení K25A se ještě představí děčínská kapela DCRadio.

Zmiňovaný singl Mirek Dušín opatřený lyric videem zveřejnila kapela tuto středu. „Užijte si let či pád, zapamatuje refrény a hurá dolu nebo nahoru,“ komentuje zveřejnění kapela a v sobotu si můžete přijít užít živě jak singl tak celý koncert do litvínovského podzemí.

Kapela DCRadio vznikla teprve v roce 2014 v Děčíně, ale její členové mají bohaté zkušenosti z mnoha předchozích kapel. Syrový a přímočarý rock, který vás zasáhne přímo do srdce. V sobotu se DCRadio v Ponorce ujme funkce „pokapely“.

Událost na Facebooku.

Klub otvírá v 18:00 a koncert začne, jak je v Ponorce zvykem, přesně v pravý čas. K25A to odpálí kolem deváté a po nich zahrají DCRadio. Vstupenky za předprodejní cenu lze pořídit na baru klubu ještě ve čtvrtek od 16:00 a v pátek od 18:00. Na místě pak budou vstupenky k dispozici za 240,-

20171118_pono-new