KONCERT: LACO DECZI & CELULA NEW YORK V PONORCE

Hudební klub Ponorka Litvínov zažije v pátek 8. května 2015 mimořádnou hudební událost. Do Litvínova a právě do Ponorky přijede zahrát Laco Decz & Celula New York.

Trumpetista, skladatel, kapelník a amatérský malíř Laco Deczi (1938, vesnice Bernolákovo, Slovensku) v roce 1962 odešel z Bratislavy do Prahy. Tam působil až do své emigrace v roce 1985. Po několika měsících strávených v Západním Německu nakonec definitivně zakotvil ve Spojených státech, kde založil a je dodnes frontmanem kapely Celula New York.

V USA vystupoval s velkou řadou skvělých jazzových muzikantů, jako jsou Elvin Jones, Bill Watrous, Junior Cook, Dave Weckl a Sonny Costanzo.

Kromě pravidelných koncertů ve státech New York a Connecticut, od roku 1990 jezdí dvakrát do roka tour po České republice a Slovensku. Výjimkou nejsou ani zastávky v Polsku, Rakousku, Německu…

Dohromady má Laco Deczi na kontě již před dvacet alb a video nosičů.

Událost na Facebooku.

Klub bude otevřen už od 16°° (přenos zápasu hokejového MS mezi Českem a Rakouskem) a koncert začne kolem 21°°. Vstupenky za 200,- lze v předprodeji na baru klubu zakoupit ještě v pondělí 4.5. od 19°° a ve čtvrtek 7.5. od 16°°. V den koncertu budou vstupenky k dispozici za 240,-

20150508_pono.jpg