Září 2018 v litvínovské Ponorce

#letovponorce je prakticky minulostí a tak je na čase představit program Hudebního klubu Ponorka Litvínov na další měsíc. V září 2018 vás v litvínovském podzemním klubu čeká opět několik koncertů různých žánrů, techno i dnb mejdany, akce na terase klubu i čtvrteční grilovačky či posezení u vašich oblíbených drinků.

► Trashcat [Irsko] v Ponorce
Zářijový program zahájíme netradičně hned v pondělí 3.9., kdy se v litvínovském podzemí představí punk’n’rollová kapela Trashcat. Původně anglická kapela, která aktuálně sídlí v irském Dublinu. „Výbušný koktejl namíchaný z Rancid a AC/DC“ si určitě nenechte ujít.

► Technologic: Dj Golpe – open air, indoor event – Dj Mirus B-day!*
Pátek 7.9. bude v Ponorce patřit technu a oslavě narozenin. Jestli počasí dovolí, party začne pod širým nebem na terase klubu. Vystoupí oslavenec Dj Mirus a jeho parťák Dj Fidlushek, které doplní Dj Fazka a jako speciální host Dj Golpe.

► Degradace v Ponorce
V sobotu 8.9. pak přijede do Litvínova zahrát poprvé během své devatenáctileté existence ostravská kapela DEGRADACE. Takže pokud vás baví punk a rock’n’roll, neměli byste na tomhle koncertu chybět.

► BASS WARS: Droid Edition
Příznivci zlomených beatů si v Ponorce přijdou na své v pátek 14.9., kdy se tam vrací další díl seriálu Bass Wars. Robotí díl nabídne „pestrý severočeský lineup“. Představí se „děčínský zástupce z party DCGround – DJ Khomix. Reprezentant BAD CONTROLL, teplický Dj nebula. Osečtí Beating mash ve složení D-Lex a Doczista. Dále Yuri_one z Litoměřic. Z Mostu pak  Nightrofix a Spiritual, z Loun Dj Yrduk a celou eskadru doplní domácí Push.

► The Fialky a Nežfaleš v Litvínově!
Bez dvou dnů přesně po čtyřech letech se v pátek 21.9. vrátí do litvínovského podzemního klubu pražské punk-rockové kapely The Fialky a Nežfaleš.  Obě kapely slibují zahrát jak známé songy, tak samozřejmě i věci z jejich posledních desek. 

Toxic Area | Podzimní Turné 2018
Jako jednu ze zastávek Podzimního Turné si vybrala Ponorku alternativně metalová kapela Toxic Area a tak se v sobotu 22.9. uskuteční koncert, na kterém se představí ještě crossoverová kapela Scar Industry ze Žďáru nad Sázavou a poprvé se „skoro doma“ svým fanouškům představí mostecká thrash hardcore kapela Arawn.

Blanka Šrůmová a Jan Sahara Hedl před litvínovskou Ponorkou*
Pokud počasí dovolí, uskuteční se na terase klubu v pátek 28.9. koncert dvou hudebních legend devadesátých let. Blanka Šrůmová z Tiché dohody a Jan Sahara Hedl z kapely Precedens společně vystupují s kapelou Něžná noc a v Litvínově se představí s akustickou verzí svých písní.

► Litvínov DO TOHO DRUM’N’BASS PARTY 
Bližší informace o drum’n’bass party, která se v Ponorce uskuteční v sobotu 29.9., budou zveřejněny během několika následujících dní… Každopádně „dramce“ mají v Litvínově i našem podzemním klubu dlouhou tradici a zábava je vlastně už předem zaručena.

* V případě nepříznivého počasí se všechny akce plánované na terase klubu (v tzv. bazénu) uskuteční uvnitř klubu!

Právo na změny v programu si vyhrazujeme. Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz, případně profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov

Klub je otevřen každý čtvrtek od 16:00 a v pátek a v sobotu od 18:00. 

Za případné sdílení a další šíření děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu.

Hudební klub Ponorka Litvínov

2018-09_pono