Listopad 2018 v litvínovské Ponorce

Listopad už kope do dveří, takže je ta nejlepší možná chvíle představit si listopadový program Hudebního klubu Ponorka Litvínov. Opět se můžete těšit a hlavně přijít podívat a pobavit se na koncerty všemožných žánrů, včetně dvou benefičních a jednoho křtu nové desky. Samozřejmě i v listopadu vás v Ponorce čekají mejdany s elektronickou hudbou a také projekce filmu. Pojďme si k jednotlivým akcím říct několik slov. 

► Technologic Party
Listopadový program v Ponorce otevře techno party Výroby euforie, tedy dýdžejského dua Dj Fidlushek a Dj Mirus, které v pátek 2.11. doplní ještě Dj ShimpostrojGummo sound kref a live elektrabelDirty Corner Rec..

► Bass Wars: Death Star
Další díl pravidelných drum’n’bassových mejdanů ze série Bass Wars připravil na pátek 9.11. Dj Push. Vedle něj se v edici Death Star představí dvojice Djs Vitto a Erboo z liberecké Monkey Boom crew, lounský NoDjsound ve složení WendyMan a Wondruz a mostečtí Djs Nightrofix a Spiritual.

► Koncert pro opuštěná a týraná zvířata
Projekt Koncerty na severu zve na koncert ze série akcí na podporu AniDef – útulek Žim, který se uskuteční v litvínovském podzemním klubu v sobotu 10.11.. Představí se nová mostecká hardcore-punková kapela MAYLIVE a chomutovská ambient × emo-core kapela When Goodbye Means End. Veškeré vybrané vstupné bude předáno žimskému útulku.

► V3Ska + The Peacemakers v Ponorce
V pátek 16.11. do litvínovské Ponorky přijedou zahrát „veselí skuteční lidé holdující pivu a kouření himalájského jalovce“ sdruženi v plzeňský ska-reggae soubor V3Ska! O support se pak postará teplická punk-rocková kapela The Peacemakers.

► Arawn: Křest alba „Zrození“
Mostecká thrashcore metalová kapela Arawn, nahrála letos svou debutovou desku Zrození a ta teď vychází také na fyzických nosičích. Křest desky se uskuteční v sobotu 17.11. právě v Ponorce. Jako hosté se představí litoměřická thrash hardcore smečka No Remorse a symphonic-death kapela DUSTBORN z Českých Budějovic.

► Metalboří pro Zuzanku alias Sjůů Xii
Parta kolem festivalu Metalboří připravila do litvínovského podzemního klubu na pátek 23.11. rozlučkovo-vzpomínkový koncert pro kamarádku Zuzku Krosovou, která bohužel již není mezi námi. Ačkoli Zuzka trpěla velmi vážnou nemocí, byla plná pozitivní energie a stále rozdávala úsměv. Měla ráda hudbu, zábavu a pravidelně chodila jak na Metalboří tak do Ponorky. Vystoupí metalové kapely DPKDiscretionSixth DimensionVýtěžek z koncertu bude věnován dětem a mladistvým trpící stejnou nemocí.

► Eva VARGO v Ponorce
Loni ještě jako Ouim Kim Beat, letos už jako Eva Vargo. Litvínovská zpěvačka a písničkářka, cestovatelka a světoběžnice zve na svůj už vlastně pravidelný podzimní koncert v Ponorce. Ten se uskuteční v sobotu 24.11. a Eva slibuje, že koncert bude stát za to!

BIO SKLEP
Dáša Fuchsová Entertainment zve do Ponorky na další projekci podzemního kina BIO SKLEP. To nahrazuje dřívější pravidelné filmové projekce novým formátem. I tentokrát je film, který se bude v úterý 27.11. promítat, zatím i pro nás tajemstvím.

Pokočávo podzim Tour
Poslední listopadový pátek, 30.11., se klub Ponorka stane zastávkou turné Pokáčovo podzim. Jak už název prozrazuje, v Litvínově se zastaví turné, které spolu jedou písničkáři Jan Pokorný alias Pokáč a Michal Horák. Pokáč o své tvorbě v nadsázce říká, že jde o „nepovedený pokus o folk“, ale zas tak nepovedené to nebude, jak ukázal zájem v první dny předprodeje vstupenek na litvínovský koncert.


Právo na změny v programu si vyhrazujeme. Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz, případně profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov

Klub je otevřen každý čtvrtek od 16:00 a v pátek a v sobotu od 18:00. 

Za případné sdílení a další šíření děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu.

Hudební klub Ponorka Litvínov

2018-11_pono