Červenec 2018 v litvínovské Ponorce

Vzhledem k tomu, že Hudební klub Ponorka Litvínov jako jediný podnik v Litvínově nabízí kulturní vyžití a má otevřeno i během prázdnin, je nejvyšší čas představit červencový program tohoto klubu. Otevřeno je v Ponorce po oba letní měsíce každý týden od čtvrtka do soboty. Během července se tak můžete přijít bavit jak na koncerty tak parties a program nabízí také hned dva víceméně sportovní turnaje. Pokud dostanete – obzvlášť někde poblíž Citadely – přes prázdniny chuť na pivko nebo kávu, stavte se. Těšíme se na vás.

Rozpor v Ponorce
Slovenská kapela Rozpor hledala cestou na akci v Postupimi místo, kde by si mohla zahrát a tak jsme se domluvili, že kluci brnknou v pátek 6.7. v Ponorce.

Pingpongový turnaj: Memoriál Fandy Bakrlíka 2018
„Pro všechny milovníky i milovnice kanárů, prasat, sekaček, točeňáků, nalejváků i nekompromisních smečí“ je na sobotu 7.7. připraven další ročník tradičního pingpongového turnaje v litvínovském podzemí.

Koncert Arrogant Twins před Ponorkou v „bazénu“*
Loni to byl parádní koncert na terase Ponorky a tak jsme pražskou kapelu Arrogant Twins pozvali i letos. Jestli počasí dovolí, ve čtvrtek 12.7. zahrají opět před Ponorkou.

Dj Vincent hraje alternativní rock
V pátek 13.7. si v Ponorce dáme poslechový večer. Dj Vincent bude vybírat a pouštět muziku především „z vod“ alternativního rocku.

Beer Pong v Ponorce
“Přátelé litvínovského klubu, soutěží, sázek a hlavně Beer Pongu, připravili na sobotu 14.7. turnaj dvojic v této společenské hře. Soutěžit se bude o putovní pohár a další ceny.” Během večera a noci bude hudbu vybírat Dj Jorge Naipes.

Dj Vincent hraje electro swing
Další tematický poslechový večer s Dj Vincentem nás čeká v sobotu 21.7.. Tentokrát se bude hrát převážně a hlavně electro swing.

Dáša Fon Fľaša & Baty von Janof před Ponorkou v „bazénu“*
Jestli počasí dovolí, ve čtvrtek 26.7. se před Ponorkou na terase uskuteční další koncert. V Litvínově si spolu po více než roce a půl zahrají akustičtí pankáči Dáša Fon Fľaša a Baty von Janof.

Dj Vincent hraje punk & hardcore & ska
Třetí červencová poslechovka Dj Vincenta. V pátek 27.7. bude vybírat songy od punkových, hardcore a ska kapel.

Summer Euphory- Open Air a Indoor Mejdan*
Stejně jako loni uprostřed prázdnin připravilo dýdžejské duo Fidlushek a Mirus na sobotu 28.7. mejdan, který – pokud počasí dovolí – začne už v 19:00 na terase klubu a později bude pokračovat na sále. Vedle pořadatelů se ještě představí Kohei Kosei, Keram, Fazka a Remo.

* V případě nepříznivého počasí se všechny akce plánované na terase klubu (v tzv. bazénu) uskuteční uvnitř klubu!

Právo na změny v programu si vyhrazujeme. Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz, případně profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov

Klub je otevřen každý čtvrtek od 16:00 a v pátek a v sobotu od 18:00. 

Za případné sdílení a další šíření děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu.

Hudební klub Ponorka Litvínov

2018-07_pono