Anketa Žebřík 2013 a koncerty v Ponorce

Lednové hlasování hudebních fanoušků rozhodlo o nominacích a šancích uspět v letošním ročníku ankety Žebřík 2013. Dramaturgie Hudebního klubu Ponorka Litvínov se snaží pro litvínovské publikum zvát kvalitní a oblíbené umělce a tak se v únoru v Ponorce předvedou hned dvě kapely nominované dokonce ve více kategoriích.

Broumovští Imodium, kteří v Ponorce vystoupí v sobotu 15. února 2014, byli fanoušky nominováni se songem Valerie v kategoriích Skladba a Videoklip roku.

Ještě o nominaci víc si připsali rebelové Hentai Corporation. V Ponorce se předvedou v pátek 28. února 2014 a nominováni jsou v Žebříku v kategoriích Skupina, Album a za video k songu Equilibristic Brides také v kategorii Videoklip roku.

Vyhlášení cen proběhne 15. března 2014 v Plzni a tak se místní mutace Deníku.cz zajímala o dojmy Hentai Corporation z jejich nominace na kapelu roku. Jejich klávesák František Koucký nezůstal kontroverzní pověsti kapely nic dlužen a tak bylo jeho vyjádření „vypípáno“. Kapela tedy hned přinesla vyjádření v plném znění:

Otázka:
Čemu přikládáte ten úspěch, že jste se dostali do užších nominací? Máte stejně jako Kryštof – máte tak pevnou fanouškovskou základnu? Je i tato nominace pro vas ocenění za práci na desce?

Odpověď v plném znění:
Prosim tě nemluv mi o Kryštof, buď tak hodnej. Příčinou toho „úspěchu“ je hlavně to, že naši fanoušci nejsou líný hovna a hlasujou pro nás. Hlasujou buď proto, že se jim líbí naše muzika a bradavky nebo možná proto, že už je sere vídat v podobnejch soutěžích pořád stejný interprety, obojí je u mě dobrý. Kromě toho si ty kreteni objednali chlupy z koulí členů kapely, aby podpořili vznik naší desky. Myslim, že lepší důkaz o pevný fan. základně neexistuje. Ty tři nominace jsou oceněním pro nás i pro ně.

Hlasovat pro své favority můžete až do 28.2.2014. Správně vybrat můžete zde.